"Про цей Mac" більше не буде працювати [закрито]


0

"Про цей Mac" більше не відкриється. Як я можу це виправити. У мене цей місяць був лише місяць, і він працював раніше.


Що станеться, коли ви виберете пункт меню (Apple)> Про цей Mac ?
Грем Мілн

Відповіді:


2

Ви можете сказати нам щось про цю проблему? Наприклад, коли ви натискаєте "про цей мак", блимає вкладка, підтверджуючи, що ви насправді натиснули на неї? і якщо так, ви просто отримуєте питання про "веселку, що крутиться зі смертю"?

Так чи інакше, я провів деякі дослідження цього питання, і, здається, ви не самотні в цій проблемі. Більшість людей пропонують просто обійти проблему, запустивши System Informationдодаток, знайдений під Utilitiesпапкою " " всередині " Applications", що дасть вам набагато більш глибоке розуміння вашого Mac, ніж вкладка" про цей мак ". це незвичайна проблема, яку не слід вирішувати просто шляхом її обходу.

Щоб вирішити цю проблему, я б запропонував декілька речей, по-перше: те, що було останнє, що ви зробили до появи цієї помилки, це може включати встановлення чогось дивного або незвичайного збою системи (який, можливо, не був вашою виною). Якщо це було щось незвичне, воно може бути пов’язане з помилкою і могло б вирішити її шляхом її усунення (якщо це взагалі можливо).

Друге - спробувати відновити дозволи на свій диск, ввівши Disk Utilityдодаток ( Applications/Utilitiesзнову папку), клацнувши verifyта, нарешті repair, що може вирішити проблему. Після цього я пропоную повний перезавантаження комп’ютера. **

**

Якщо гірше стає гіршим, завжди можна повністю скинути версію машини, однак це є дещо зайвим для такої незначної проблеми.

Сподіваюся, що це допомагає.


Коли я натискаю на нього, нічого не відбувається. Я спробував відкрити системну інформацію в утилітах, і вона не відкриється і каже. Ви не можете відкрити програму "Інформація про систему", оскільки вона може бути пошкоджена або неповна.
joolzlc

Так дивно, цю системну помилку, швидше за все, найкраще виправити або шляхом повного скидання системи, або шляхом перевірки та ремонту дозволів на диску в утиліті Disk.
user4493605

Чи є інший спосіб зайнятися ремонтом дозволів на диск?
joolzlc

Утиліта диска - це найпростіший метод з великою кількістю практичних рекомендацій в Інтернеті. Однак однією з можливих альтернатив є занадто відкрити термінал і ввести: "sudo diskutil repairPermissions /" без лапок. Це дасть абсолютно такий же результат, як і варіант Disk Utility, відремонтувавши ваш основний жорсткий диск.
user4493605

Термінал не відкриється, він каже, що він пошкоджений або неповний. З усіх файлів утиліти лише 5 відкриє решту, всі вони кажуть, що вони пошкоджені або неповні.
joolzlc
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.