Airdrop по дротовому з'єднанню?


1

Я часто знімаю фотографію своїм телефоном, а потім хочу побачити це на своєму Macbook Pro. Іноді iPhone насправді постачає мережеве з'єднання для MBP, тому я не можу використовувати AirDrop! Який найпростіший спосіб отримати одну фотографію зі свого телефону на свій Mac, не надсилаючи комусь повідомлення?


У мене не було проблем із прив’язкою та спільним доступом через AirDrop, оскільки вони працюють незалежно. Що конкретно змушує вас "не можете використовувати AirDrop" - чи є повідомлення про помилку? Яка ОС на Mac? Яка ОС на iOS? (версії та, можливо, збірка, якщо ви попередньо випускаєте)
bmike

Відповіді:


1

Відкрийте програму "Захоплення зображень" або додаток "Фото" на комп'ютері Mac та підключіть телефон через USB. Це найпростіший спосіб вибрати одну фотографію для імпорту.

Інші методи передбачають налаштування синхронізації або деяких додатків для синхронізації, якщо AirDrop недостатньо надійний для ваших потреб. (ви не самотні там, залежно від цього - бездротові перешкоди, з якими можна зрозуміти ці дні, можуть зробити AirDrop менш надійним на мій досвід)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.