Чи можу я встановити компас в Yosemite БЕЗ встановлення інструментів для розробників Xcode або Command Line?


1

Я намагаюся встановити кілька пакетів програмування, але виявилося, що я не можу, оскільки у мене не встановлені інструменти для розробників Xcode або Command Line.

Деякі (наприклад, git) було легко встановити в будь-якому випадку. Але для інших (наприклад, компаса) я не знаходжу жодного рішення.

Оскільки ОС X є ОС на основі Unix, встановлювати пакети слід просто.

Я знаю, що проста відповідь - встановити Інструменти для розробників командної лінії , але проблема полягає в тому, що я не можу: у мене немає доступу до швидкого підключення до Інтернету, а встановити Інструменти для розробників командної лінії практично неможливо (я намагався на кілька тижнів, потім я здався). Тому я шукаю альтернативу.

Відповіді:


2

Компас

Компас не повинен вимагати інструментів для розробників командної лінії, а лише сумісного середовища для рубіну .

Я пропоную інструмент для версії ruby ​​замість системного ruby, щоб ви могли керувати вашою версією / середовищем ruby. Я віддаю перевагу chruby, але будь-який з цих функцій добре працює і може бути встановлений без необхідності інструментів Dev Command Line:

Як тільки у вас є ruby ​​env із потрібною вами версією, ви зможете встановити Compass з командного рядка (як детальніше на сайті компаса ):

$ gem install compass

Примітка: "$" не є частиною команди, а лише індикатором підказки про термінал

Інструменти для розробників командного рядка

Хоча вищезазначене працює для Compass, це здається, що ви запитуєте про загальне управління пакунками і з OS X. Homebrew - це дуже популярний інструмент для цього, але залежить від командного рядка Dev Tools. MacPorts - це альтернатива, але має таку ж залежність. Мені невідомий менеджер пакунків для OS X, який не залежить від командних рядків Інструменти розробки.

Якщо ви не спробували один із цих методів встановити інструменти, я їх викидаю туди:

  1. Завантажте безпосередньо з https://developer.apple.com/downloads/ (вам потрібно увійти за допомогою Apple ID). Надані там URL-адреси можуть бути відновленими, якщо завантаження буде перервано, і може бути більш надійним, ніж установка без Xcode через термінал.

  2. Встановити без Xcode через термінал:

    $ xcode-select --install

Наявність інструментів, безумовно, полегшує справи; Я особисто люблю Homebrew (і це потомство Cask ) за управління і CLI, і GUI-пакетами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.