Кілька облікових записів користувачів у Safari, як у Chrome?


20

Примітка: створення окремого користувача системи для мене не є варіантом.

У Google Chrome я можу створити окремих "користувачів" та запустити нове вікно Chrome. Відкриті в цьому вікні вкладки мають власні сеанси (банки з файлами cookie), які я можу тримати окремо від сесій інших користувачів.

Це для мене чудово, тому що як розробник я маю особистих і працюючих «користувачів» з окремими входами для багатьох одних і тих же сервісів.

Наприклад, у мене є особистий і робочий рахунок gmail - замість того, щоб поєднувати їх у gmail, я вважаю за краще тримати їх окремо. У своєму особистому вікні Chrome я входжу в gmail, щоб прочитати особисту електронну пошту. У своєму робочому вікні Chrome я входжу в gmail (Google Apps для вашого домену), щоб прочитати робочу електронну пошту.

Ще один поширений - це дигіталокеан, гітуб та бітбукет. У мене є особисті рахунки для кожного, і робочі рахунки для кожного. Утримання цих речей в окремих вікнах Chrome дуже корисно для мене.

Ще одна чудова річ у цьому - Chrome врятує мої вкладки. Коли я працюю, я можу закрити своє особисте вікно користувача та відкрити вікно свого робочого користувача. Усі мої вкладки за останній час, коли я працював, будуть там. Коли я закінчую роботу, я відкриваю особисте вікно користувача і всі мої особисті вкладки відновлюються.

При цьому, Chrome - свиня, що роздулася, і моїй ОЗУ та батареї. На абсолютно новому Macbook Pro, запускаючи Chrome, я отримаю близько 4 годин автономної роботи. Закрившись, я можу набагато ближче до 8 годин.

Я хотів би вирватися з Chrome і спробувати Safari, але без такої функції профілю користувача, я боюся, це не буде корисним для мене. Якщо це неможливо, чи є плагін / розширення?

Дякуємо за будь-яку інформацію.

Відповіді:


10

Я теж шукав цю здатність у Safari, але вона просто не існує. Я надсилаю запит на вдосконалення на сторінці зворотного зв’язку Safari Apple щоразу, коли виходить нова версія.


Дякую за пропозицію. Я надіслав запит на функцію.
Дякую

Це той час року знову, сподіваюся, ви подали свої відгуки, я це зробив :)
nute

3

SwitchUp більше не підтримується активно, на жаль, але у мене є рекомендація, яку я зараз використовую - 

https://developer.apple.com/safari/technology-preview/

Запустіть другий сафарі :-) Технічно це буде бета-програмне забезпечення, тому ви можете зіткнутися з проблемами, але це найближче, що я можу бачити, щоб досягти цього (і так, ви б обмежилися лише двома профілями з цим).

Удачі!


Це не дуже допомагає, оскільки закладки поділяються між блакитним сафарі (стандартне) та фіолетовим сафарі (технологічний попередній перегляд). Якщо ви хочете мати два абсолютно окремих особи, це не допоможе.
Андрій

2

Можливо, SwitchUp - це рішення для вас. Я використовую його вже деякий час і мені це подобається.

SwitchUp дозволяє легко створювати окремі профілі, щоб ви могли використовувати програму як для домашніх, так і для роботи з різними обліковими записами, налаштуваннями та даними. Це як багатокористувацьке середовище для кожної програми.

Не тільки для Safari, але і для інших додатків :-) Хоча ви можете використовувати його тільки для Safari ...


2
Чи можемо ми використати весь профіль одночасно з SwitchUp, як у Chrome?
Мані

1

Відкрийте іншу вкладку в приватному веб-перегляді. Це дозволяє мені увійти в одну вкладку за допомогою власного Facebook, а іншу - як Facebook моєї дружини.


Корисно у багатьох випадках, але багато сайтів (наприклад, Netflix) взагалі не працюватимуть у приватному веб-перегляді. Плюс ви можете захотіти свою історію тощо
shim
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.