Програмне забезпечення для веб-семінару з власною організацією [закрито]


1

Я шукаю програмне забезпечення для влаштування веб-семінару. Програмне забезпечення має бути готовим до організації веб-семінарів і бути повністю незалежним, без будь-яких залежностей від Google Hangouts або інших серверів. Не має значення, безкоштовно це чи платити.

Дякую.

Відповіді:


3

Кілька пропозицій:

BigBlueButton

BigBlueButton - це система веб-конференцій з відкритим кодом для он-лайн навчання. BigBlueButton дозволяє обмінюватися документами (PDF та будь-якими офісними документами), веб-камерами, чатом, аудіо та робочим столом. Він також може записувати сеанси для подальшого відтворення.

BigBlueButton - це безкоштовний та відкритий код .

OpenMeetings

Openmeetings забезпечує відеоконференції, обмін миттєвими повідомленнями, білою дошкою, спільним редагуванням документів та іншими інструментами групового програмного забезпечення з використанням функцій API сервера Streaming Red5 для видалення та потокового передавання.

Відкриті зустрічі безкоштовні та з відкритим кодом.

WebHuddle

Розроблений з урахуванням кінцевого споживача, а також реалії корпоративних ресурсів інформаційних технологій, WebHuddle простий у використанні та гнучкий у постачанні та монтажі. Щоб створити зустріч сьогодні, просто натисніть кнопку входу, створіть профіль та дотримуйтесь інструкцій щодо завантаження вмісту та проведення віртуальної зустрічі WebHuddle. Протягом бета-періоду користуватися послугою WebHuddle не стягується плата.

У бета-період WebHuddle безкоштовний.

Обладнання вебінарів RHUB

R-HUB надає 6-в-1 веб-/ аудіо / відеоконференції та сервер віддаленої підтримки, яким ВАС володіє і ВАС. Назавжди.

RHUB Webinar Appliance - комерційний продукт.


0

Я хотів би порекомендувати вам https://www.livewebinar.com/ , де ви знайдете платформу для проведення вебінарів. У ньому є безкоштовні, професійні, ділові та власні плани.

Що вирізняє нас - це сумісність. Live Webinar - єдине програмне забезпечення для вебінарів, яке працює на багатьох пристроях та операційних системах. Він також не вимагає завантаження, реєстрації, плагінів та установки. Live Webinar - це також провідне програмне забезпечення для вебінарів у співпраці з існуючими системами і не обмежує можливості майбутніх впроваджень.

джерело: https://www.livewebinar.com/faq

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.