Високе використання процесора процесом під назвою PTPCamera


15

У моєму Macbook Pro (Retina, середина 2012 року) - це процес, який називається PTPCamera, використовуючи багато CPU-часу. Я вже вбив цей процес, але він породжувався негайно.

85% використання процесора з'їдає мою батарею, тому я буду радий, якщо хтось може допомогти 😊

Я з'ясував, що процес - це "процес передачі зображення для камери". Коротше кажучи, PTPCameraвін буде запущений iPhoto.app, а також з новішим Photo.app. Але все ще не пояснює високе використання процесора без підключення телефону.

То для чого цей процес і як я можу контролювати його поведінку? У когось іншого є ця проблема і як ви вирішили цю проблему?


Яка збірка / версія OSX?
bmike

@bmike трапився 10.10.4 (14E46) продуктивної машини з iOS9 Public Beta, не стався (поки) 10.11 ElCap.
bMalum

Відповіді:


18

Тож ми знайшли рішення:

  1. Підключіть свій iPhone / камеру та відкрийте Photos.appабоiPhoto
  2. Закрити iPhotoабоPhotos.app
  3. Відключіть свій iPhone / камеру
  4. Відкрийте Photos/iPhotoще раз

тепер процес PTPCamera повинен бути закінчений граціозно і більше не породитиметься в зайнятому циклі очікування.

Вам не доведеться робити ці кроки весь час, лише потрібно граціозно припинити процес і вигнати його із зайнятого стану очікування. Як прийти в такому стані, ми (AppleDev і я) не знаємо.


1
Працював і для мене на 10,7 Лева.
DA Vincent

1

Я щойно помітив ту саму проблему із загальнодоступною бета-версією версії El Capitan 15A243d під час підключення iPad 3 для зарядки та повідомив про це Apple.

У моєму випадку я не відкрив ні iTunes, ні Photos, а також вибрав iPad на "Не довіряти" комп'ютеру, оскільки я хочу лише зарядити iPad. Тож це виявляється помилкою. Сподіваємось, це буде виправлено в подальшому складі.

Наразі змусити вийти з процесу.


Ласкаво просимо в Інші! Якщо у вас є НОВЕ запитання, поставте його, натиснувши кнопку Задати питання . Якщо у вас є достатня репутація, ви можете підтримати це питання. Крім того, "позначайте" це зірочкою як улюбленого, і вам буде повідомлено про будь-які нові відповіді.
Хайме Санта-Крус

Скільки процесора він споживає на вашій машині - чи він нерестується знову?
bMalum

0

Коли це трапилось зі мною, і я відкрив iPhoto, я виявив, що iPhoto намагався показати зображення на моєму iPad, але цього не зробив. Отож, схоже, це пов’язано з тимчасовим збоєм у пошуку фотографій

Я закрив iPhoto, розблокував iPad, відключив та підключив електромережу в iPad, і все було добре (PTPCamera мирно тримався на 0% використання процесора). Сумніваюсь, це було пов'язано з розблокуванням iPad, але я не зовсім впевнений. Це можна виправити за допомогою підключення.


-3

Я б просто змусив вийти з процесу, і якщо це не спрацює, я зробив сценарій командного рядка, щоб постійно надсилати команду "kill".


Однак цей процес необхідний для iPhoto.
Прожектор

Ну це не вирішує проблему - лише симптом.
bMalum

Чи не повториться вказівка ​​про вбивства, йдеться про те, чи є потенціал виправити пристрій iOS та базу даних фотографій? Схоже на кувалду, коли потрібна мухоловка
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.