Чоботи на жорсткому диску через USB, але не при внутрішній установці


0

Я намагаюся оновити з 500 ГБ HD ( http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136314 ) до 1 ТБ HD ( http://www.newegg.com/Product/Product.aspx ? Item = N82E16822152291 ). Єдиною різницею специфікацій (окрім ємності), наскільки я можу сказати між ними, є те, що 1TB HD є SATA 3 (6Gb / s), тоді як 500GB HD - SATA 2 (3Gb / s).

Я встановив OSX Lion на привід 1 Тб, коли він був підключений до мого ноутбука через кабель USB до SATA. Потім я можу завантажуватися з цього диска, поки він підключений через USB. Однак якщо я встановлю його у відсік HD у ноутбуці (13 "Pro, кінець 2011 р.), На екрані відображається миготливий значок папки із знаком питання на ньому.

Завантаження GParted Live USB під час внутрішньої установки диска (тобто підключеного безпосередньо до материнської плати) показує, що він позначений як "нерозподілений", як ніби не було розділу. Однак, якщо я завантажуюся в GParted Live USB, поки він підключений через USB, він розпізнає розділи (хоча він робить прапор їх, кажучи, що не може їх прочитати). Привід об'ємом 500 ГБ відображається, встановлений він всередині або через USB, без будь-яких прапорів.

Поширене запропоноване виправлення полягає в тому, що внутрішній кабель SATA несправний. Однак у мене не виникає жодних проблем із завантаженням з мого поточного HD, тому я думаю, що це не проблема. Новий HD також здається в хорошому робочому стані, оскільки він завантажується з USB просто чудово. Я підозрюю, що зворотна сумісність від SATA 3 до SATA 2 не працює як слід, але я не знаю, як змусити її працювати.

Відповіді:


1

Переконайтесь, що ваш Mac вимкнено (не лише в режимі очікування) і ввімкніть свій Mac, як завжди, але при запусканні натисніть клавішу Option, доки не почуєте звук завантаження. Ви побачите купу зображень HD-дисплеїв підряд, скористайтесь клавішами зі стрілками, щоб вибрати диск, з якого ви хочете завантажитися, а потім натисніть клавішу Enter. Тепер ваш Mac повинен запустити за допомогою вибраного диска цього разу, але, щоб зробити його за замовчуванням, перейдіть у System Preferences-> Startup Disk, а потім виберіть свій привід ще раз. Клацніть Перезапустити, щоб перезапустити ваш Mac і зберегти зміни.


Новий жорсткий диск (1 TB SATA 3) не відображається як завантажувальний диск, якщо він не підключений через USB. Коли він підключений через USB, я можу увійти в це меню і вибрати його. Якщо він кріпиться через SATA безпосередньо до материнської плати, він не відображається в меню.
Ділан Б

@DylanB Це дуже погано. Якщо вона навіть не з’явилася, то єдине, про що я можу придумати, це те, що це може бути те, що SATA 3 до SATA 2. Це дійсно єдина змінна.
RedEagle2000
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.