Цифрова колодка не працює в vim і менше


9

Я працюю з iMac під керуванням Yosemite і використовую цю клавіатуру. Цифрова колодка працює в терміналі, але коли я відкриваю, vimчи lessні.

Наприклад, використовуючи less, якщо я набираю число 8, я отримую ESCOx, а не an 8. У vim 7.2 (у командному режимі) він вставляє an x. Як виправити таку поведінку? Цю клавіатуру я отримав спеціально для цифрового планшета.


Наскільки я знаю, це особлива «особливість» vim. Це трапляється і на Linux.
nfechner

хтось може пояснити, які функції, які повинні бути включені? Мені цікаво, яким би був сценарій, коли я хотів би, щоб це було ввімкнено
santiago arizti

Відповіді:


19

Якщо ви використовуєте Terminal (а не iTerm чи інші), можливо, це допоможе налаштування. Вимкніть це налаштування (вибачте, це німецькою мовою. Але розташування має бути однаковим):

Вибачте за знімок екрана з німецькою мовою

Якщо ви користуєтесь iTerm, є принаймні виправлення для vim: Ви можете перезавантажити клавіші, щоб це працювало. Просто додайте наступні рядки до свого ~/.vimrc(Створіть його, якщо його не існує).

inoremap <Esc>Oq 1
inoremap <Esc>Or 2
inoremap <Esc>Os 3
inoremap <Esc>Ot 4
inoremap <Esc>Ou 5
inoremap <Esc>Ov 6
inoremap <Esc>Ow 7
inoremap <Esc>Ox 8
inoremap <Esc>Oy 9
inoremap <Esc>Op 0
inoremap <Esc>On .
inoremap <Esc>OQ /
inoremap <Esc>OR *
inoremap <Esc>Ol +
inoremap <Esc>OS -
inoremap <Esc>OM <Enter>

Джерело: коментар в VIM вікі .


Це безумовно вирішує біль. Очевидно , це також відповів тут
irritable_phd_syndrom

Радий, що це допомогло ..
nfechner

Щось нове у налаштуваннях терміналу (Термінал 2.7.3, Сьєрра) поруч із цим прапором - це повідомлення про те, що Num Lock (який за замовчуванням відображено з клавіатури) можна використовувати для введення цифр під час активного режиму роботи програми.
NReilingh

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.