Що означає використання дати на iPhone 5? [дублікат]


0

На це питання вже є відповідь тут:

У мене є iPhone 5, і я щойно отримав повідомлення, що використання моїх даних майже закінчилося. Зараз у мене є 1 Гб. Я абсолютно не знаю, що таке використання даних, і чи варто змінювати план на 2 ГБ.

Чи потрібно щось робити, щоб переконатися, що я користуюся Wi-Fi у всіх місцях, де я є.

Що саме займає моє використання даних під час використання мого телефону? Це від отримання повідомлення, тексту, фотографування. Будь ласка, будьте конкретними, якщо можливо.


Також, погляньте на це запитання: apple.stackexchange.com/questions/4162/…
Jaime Santa Cruz

Ласкаво просимо до "Запитайте різних". Лінда - сміливо відредагуйте це так, як "як я відключую весь доступ до даних", якщо це справжнє питання. Тоді ви можете просто побачити, що працює, а що ні, і не потрібно платити за більше даних, поки не надійде наступний місяць.
bmike

Відповіді:


1

Вам потрібно зв’язатися з вашим оператором, тобто Verizon, AT&T, Sprint тощо, щоб побачити, що вони визначають як використання даних.

Однак, загалом кажучи, будь-яке повідомлення, яке ви надсилаєте / приймаєте / запитуєте через їхню мережу, під час прямого підключення до їхньої мережі та під час роумінгу, зазвичай зараховується під користування даними. Це можуть бути електронні листи, веб-сайти, зображення, відео тощо. Зазвичай при підключенні до точки доступу Wi-Fi тоді Облік використання даних не зараховується до щомісячного розподілу даних.


0

Дійсно, використання даних - це все, що можна робити через Інтернет, коли не підключено до мережі Wi-Fi, коли ви перебуваєте на мобільному зв’язку вашого iPhone. Електронна пошта, веб-перегляд веб-сайтів, YouTube, навіть iMessage, ігри, що граються в Інтернеті, майже все, що вимагає підключення до Інтернету, - всі споживають дані. Якщо ви хочете споживати менше даних, намагайтеся не дивитись відео в Інтернеті через стільниковий зв’язок і завжди підключайтеся до домашньої мережі Wi-Fi.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.