постійне оновлення python 3 на mac


27

Я хочу Python 3 (і я не хочу возитися з наданим пітоном OS X). Згідно з:

https://docs.python.org/3/using/mac.html

Я можу отримати Python 3 і жити довго і процвітати, Але НЕ зрозуміло, що станеться, коли я хочу оновити, використовуючи наступний DMG. Як приклад, я можу вам розповісти, що відбувається з R в OS X: ви отримуєте графічний інтерфейс в / додаток та інше в / бібліотеці / фреймворках. Після оновлення графічний інтерфейс модернізується, і новий фреймворк розміщується в каталозі / Бібліотека / Рамки, поряд із старим (є приємне «поточне» символьне посилання, яке забезпечує ігнорування старих речей). Я завжди видаляю старі речі, щоб не накопичувати сиру, і все. Чи підходив би цей підхід для Фітона?

Відповіді:


43

Я особисто використовую Homebrew, який дуже приємний менеджер пакунків. Якщо ви хочете спробувати це, спершу переконайтеся, що на вашому Mac встановлені інструменти командного рядка XCode. Потім встановіть Homebrew, ввівши

ruby -e "$(curl -fsSL https://raw.githubusercontent.com/Homebrew/install/master/install)"

у Терміналі. Homebrew розмістить свій "Cellar" (набір усіх пакунків, які ви встановили з Homebrew) у / usr / local / Cellar.

Тепер про Python 3, після встановлення Homebrew просто введіть

brew install python3

і ми їдемо. На вашому Mac встановлений Python3.

Примітки:

  • ця версія автоматично відбудеться замість версії OS X (якщо вона не brew link python3відбудеться , просто запустіть - це позначатиме python3 в / usr / local / bin /)
  • оновити запуск python brew updateу терміналі (це оновить Homebrew), а потім, brew upgrade python3якщо команда знайде нову версію python3brew update
  • наприкінці ви можете запустити brew cleanup python3для видалення кожної старої версії
  • за допомогою цього вигадливого менеджера пакунків ви також можете подбати про R

1
Цитата: "Ця версія автоматично відбудеться замість версії OS X (якщо її немає, просто запустіть" варити посилання python3 "- це буде посилати python3 на / usr / local / bin /)". Саме цього я НЕ хочу. Я використовую Homebrew для інших речей, і я не впевнений, що хочу піти вниз по шляху Homebrew ...
user1256923

Можливо, я не був таким ясним. Версія OS X як і раніше буде доступна, але компілятор за замовчуванням буде встановлений як Homebrew-one. Якщо це все ще не хочеться, я цього не розумію. Так само, як і поданий вами приклад R, він також створить деякий графічний інтерфейс, і належна Framework буде оновлена. Вибачення.
AlessioX

4
Останнє, що я можу сказати, - враховуючи, що HB буде позначати речі на "/ usr / local / bin", а оригінальні продукти Apple в "/ usr / bin", ви можете встановити та відредагувати пріоритет, редагуючи ваше середовище $ PATH: якщо ви поставите "/ usr / local / bin" першим, у вас буде версія HB, якщо ви поставите "/ usr / bin" першою, у вас буде версія Apple. Я досить дратує, я знаю, але це єдиний варіант, який прийшов до тями
AlessioX,

2
Ви також можете використовувати brew unlink python3для видалення символічного посилання. Тепер ви будете використовувати версію osx під час запуску python. Щоб використовувати версію варіння, ви все ще можете запустити, наприклад, /usr/local/Cellar/python3/3.3.2/bin/python3або створити подібне посилання, як ln -s /usr/local/Cellar/python3/3.3.2/bin/python3 /usr/local/bin/python-3.3.2і після цього, запустити python-3.3.2. Ви також можете встановити стару версію формул python3 за допомогою HB і використовувати їх усі окремо. Перевірте це, як це зробити.
madmax1

2
Вам не потрібно зв'язувати python3, воно буде автоматично доступне як /usr/local/bin/python3. А оскільки OS X все одно не постачається з Python 3, ви не перезаписуєте жодного попередньо встановленого Python.
скрауза

20

Використовуйте домашню мову :)

brew install python3

Hombrew встановлює все в /usr/local/Cellarі створює символічні посилання для програм у /usr/local/bin. Це не торкнеться нічого іншого в системі. Він поставляється з командою очищення варіння, яка автоматично видаляє невикористані або застарілі програми.

Щоб оновити його:

brew update
brew upgrade python3

Після оновлення воно автоматично посилається на найновішу версію та brew cleanвидаляє залишки попередньої версії.


2

Можна використовувати розподіл Anaconda. Це безкоштовна версія Python 3 (і Python2). Пакет Andaconda також дозволить вам оновлювати різні версії python, а після встановлення встановлює належний шлях python. Anaconda постачається з Anaconda Navigator, який допомагає завантажувати пакети python, а також постачається з Spyder 3. Тип додатку Python IDE.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.