iMac не може розкручувати захищений паролем ZIP-файл, захищений паролем


0

Я надіслав .zip файл другові з iMac, але він не може його відкрити. Він був створений за допомогою PKZip на ПК з Windows 7 і захищений паролем. Він досить технічно невмілий, то є щось, що потрібно зробити, щоб мати змогу отримати доступ до цього файлу, будь ласка?


1
Немає потреби в сторонній утиліті, просто двічі клацніть файл і, коли буде запропоновано ввести пароль, введіть його та натисніть кнопку ОК.
користувач3439894

Він каже, що це не так, але він не дає мені жодних повідомлень про помилки чи нічого. У мене ZIP встановлений на біт шифрування AES256 та сильну парольну фразу. Я спробую "поливати його", щоб побачити, чи це саме причину проблеми. У паролі також було вказано $, тому я також спробую видалити його.
fixit9660

Відповіді:


2

macOS має вбудовану підтримку захищених паролем Zip-файлів, але якщо він зіткнеться з проблемами, попросіть його отримати The Unarchiver . Він також робить інші типи файлів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.