Завжди запускайте календар Yosemite на сьогодні


3

У моїй попередній версії OSX (Snow Leopard) Календар завжди відкривався на місяць, тиждень або день, що включає (або є) сьогодні. У Йосеміті Календар відкривається до того місяця / тижня / дня, який ви мали відкрити, коли ви закривали Календар.

Я легко розумію, чому поведінка "останнього відкритого" календаря Йосеміті для деяких людей може бути дуже бажаною, але для мене це дуже небезпечно. Я знаю, що сьогодні можу перейти за допомогою кнопки у верхньому правому куті - якщо я пам’ятаю - і там проблема. Я так звик до поведінки календаря Snow Leopard Calendar, що коли я відкриваю Календар, я просто припускаю, що дивлюся на поточний місяць / тиждень / день. Я не знаю, коли я пропущу зустріч через цю "особливість", але я знаю, що це станеться.

Чи є спосіб зробити так, щоб Yosemite Calendar завжди відкривався для поточного місяця / тижня / дня? Мені не вдалося знайти нічого в налаштуваннях календаря, які б це виконали.


Я відкрив Календар, вибрав режим перегляду дня, повернувся до 10 серпня, а потім вийшов із програми. Коли я відкрив його, це було 25 серпня? Хіба ваш не робить те ж саме? :)
емоційність

Немає! Дивно. Я подумав, що, можливо, різниця полягала в тому, що я закриваюсь на побачення в майбутньому, тоді як ви закриваєтесь на побачення в минулому, але у мене однакова проблема з минулими датами. У мене Йосеміті 10.10.5. Можливо, це доречно, що я не робив чистої установки? Я зробив встановлення оновлення з моєї установки Snow Leopard.
Марс

Дивно. Чи очистили PRAM та SMC? Я отримав El Capitan tho, можливо, вони це виправили. Чи може хтось інший випробувати на Йосеміті?
емоційність
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.