OSX cmd + поведінка вкладок з кількома вікнами та моніторами


13

Після оновлення до другого монітора я зіткнувся з деякою несподіваною cmd+tabповедінкою, яка дійсно впливає на мій робочий процес:

За допомогою одного монітора, коли використовується cmd+tabдля перемикання між програмами, OS X дає фокус на останньому активному вікні програми, на яке переходить. За допомогою декількох моніторів OS X надає перевагу вікнам, які знаходяться на тому ж моніторі, що і попередня програма.

Навести приклад:

  • Поміркуйте, чи є Xcode на моніторі 1 та на терміналі (вікно А) на моніторі 2 та (вікно В) на моніторі 2; зосереджується на вікні B терміналу
  • ви cmd+tabXcode
  • Ви cmd+tabповертаєтесь до Терміналу, але тепер у вікні A є фокус, а не вікно B

Така поведінка потенційно небезпечна, оскільки людина починає вводити команди в термінал, перш ніж зрозуміти, що фокус знаходиться на неправильному вікні.

Моє запитання: Чи є спосіб зробити cmd+tabзавжди повернення до останнього активного вікна програми, незалежно від того, на якому екрані зараз фокус?


системні налаштування> Управління місією ... чи встановлено "Відображення окремих розділів"? Це був би мій головний підозрюваний. Я переключила цей день, коли він з’явився в ОС.
Tetsujin

1
Дякую, що вирішили проблему вже частково. Тепер виникає нове питання, як мені дозволити зберегти меню на другому екрані (і, можливо, док, але це не так важливо)?
шиїн

ах, наскільки я знаю, це неможливо. Меню та док-станція залишаються на первинному екрані. Для мене це не проблема, адже моя м'язова пам’ять надає перевагу саме цьому, і я все одно користувач з ключовими командами. Можливо, є якесь сторонне рішення? Мені б сподобатися поставити це як нове запитання.
Tetsujin

Гаразд, я додам це як нове запитання. Чи можу я якось прийняти вашу вищезгадану відповідь, оскільки ви лише коментували та не відповідали на питання в сенсі обміну стеками.
шиїн

3
Наявність окремих мов для моніторів було чудовою підмогою для мого робочого процесу, щонайменше, тому що я міг мати програму на повноекранному екрані на одному моніторі та все-таки використовувати інший монітор для інших речей (у режимі "Дисплеї" окремий параметр "Пробіли" не встановлено, щоб перейти на повний екран на одному моніторі інший робить чорним). Я вдячний за будь-які виправлення, які дозволили мені зберегти свої окремі пробіли ...
A.Wan

Відповіді:


6

Системні налаштування> Управління місією ... зніміть прапорець "Відображати окремі простори".
Це був би мій головний підозрюваний. Я переключила цей день, коли він з’явився в ОС.

З коментарів, це позбавить можливості переміщати рядок меню та док-станцію на кожному екрані на спеціальній основі, однак, - що, можливо, найкраще задати окремим запитанням із можливим рішенням сторонніх розробників, оскільки я не знаю, як це зробити робити це по-домашньому.


10

Контексти пропонують значне налаштування для поведінки перемикача вікон macOS (ярлик Alt-Tab), розташування на кількох дисплеях та зовнішнього вигляду.

Встановіть Contexts.app. Виконати його. Потім виберіть Панель -> "Показати панель увімкнено", як показано на наступному скріншоті, який показує перемикач на "Усі дисплеї" в налаштуваннях нижче. Ви також можете встановити на "Активний" або "Первинний" дисплеї, останній - дисплей з панеллю меню, яку можна налаштувати.

Це може або не вирішити вашу точну проблему або, можливо, запропонувати ще кращу альтернативу. Мені самому подобається показувати комутатор на всіх дисплеях.

Усі дисплеї


На даний момент це більше схоже на загальну рекомендацію щодо продукту, ніж на конкретну відповідь. Чи можете ви змінити свою відповідь, щоб показати, як додаток можна використовувати для вирішення проблеми, описаної у питанні?
nohillside

Це добросовісне рішення, і єдине, що я знайшов, вирішує проблему відображення комутатора на будь-яких та всіх моніторах. Я оновлю відповідь, коли ви запитаєте. Однак зараз я сильно демотивований релігією StackExchange (явно це не перший раз, коли я бачив подібні відгуки) щодо рекомендацій щодо продуктів. (Я не маю приналежності до Contexts.) Чи є apple.stackexchange.com рекомендацією компанії щодо Apple? Отже ... я мав це зі StackExchange. Зараз ви втрачаєте багато моїх майбутніх внесків.
Джонні Юта

Якщо я все-таки отримаю -1 голос на свою відповідь, я планую її видалити десь пізніше.
Джонні Юта

Дякуємо за редагування Вибачте, що ви так почуваєтесь, майте на увазі, що більшість сайтів з ІП ​​стосуються надання практичних рішень. Тож описувати, як конкретний продукт може бути використаний для досягнення чогось, завжди краще, ніж просто упустити назву товару (що іноді важко відрізнити від спаму).
nohillside

1
Так, я думаю, я розумію вашу думку. А ваш був найприємнішим ароматом цієї політики StackExchange (те, що я вище називаю "релігійна рекомендація щодо продуктів"), яку я ще бачив - настільки добре вам, @nohillside. Однак, на мій досвід, політика, як правило, застосовується інакше, ніж я дбаю про це; на інших аренах я отримав те, що відчував напади, просто намагаючись надати корисну інформацію. Твоя солома, що ламає верблюдів назад. Мій спосіб протестувати - сказати, що StackExchange, можливо, отримає менший час мого внеску.
Джонні Юта

1

У Sierra (не впевнений у старших версіях OSX) можна тимчасово заблокувати меню cmd + tab у певному дисплеї. Док> Піктограма пошуку> Клацніть правою кнопкою миші> Опції> Робочий стіл на дисплеї [n], де [n] - номер потрібного відображення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.