Яке ім’я користувача пов’язане з обліковим записом гостя?


1

Я намагаюся обмежити доступ SSH до машини OS X 10.5. Його PowerMac використовується для тестування програмного забезпечення в PowerPC.

Сервери SSH мають опцію конфігурації "Заборонити", яка дозволяє нам явно заборонити доступ на основі користувача. Для поглибленого захисту я хочу конкретно заборонити доступ гостей.

У мене виникають проблеми з пошуком інформації про те, що власне ім’я користувача для облікового запису гостей. У програмі НалаштуванняКористувачі та групи не вказано:

Додаток "Користувачі та групи" у розділі "Налаштування"

Наступне Як я можу перерахувати всі облікові записи користувачів у терміналі? , dscacheutilкоманда не перераховує обліковий запис.

І на ній немає manсторінки:

$ man guest
No manual entry for guest

Яке ім’я користувача пов’язане з обліковим записом гостя?


Чи увімкнено дію гостя? Це не встановлено на екрані екрана. Також прочитайте текст про гостя під цим полем для ввімкнення, він говорить, що користувачі не можуть віддалено використовувати гостя, який би включав ssh.
Тайсон

Відповіді:


1

Я думаю, що найпростішим способом дізнатися ім’я користувача Гість було б увійти в систему як гостьовий та термінальний тип id

Я здогадуюсь, що ім’я користувача для Гість - гість


Я починаю вважати його благородною причиною, але суперечкою. Коли я додав заборону для гостя, sshd_configне вдалося перевірити помилку "невідомого користувача". Я зневажаю це, коли проклятий менеджер вікон, а не система та її база даних користувачів, намагаються керувати користувачами. Нічого хорошого з цього не виходить.

1

Згідно з інформацією про гостя користувача на панелі "Користувачі та групи", в ньому йдеться про те, що Користувачі не можуть віддалено увійти до Гостя.

Крім того, є таке питання щодо SO: Чи існує стандартний пароль SSH на Mac OS X? конкретно прийняту відповідь:

Відсутність пароля на рівні ОС фактично означає, що ssh для цього користувача відключено. Протокол наполягає на ненульовому паролі, і, таким чином, хеші будь-якого паролю вводяться, не відповідають відсутності хеша.


Із запитання: "Для поглибленого захисту я хочу спеціально заборонити доступ гостей".
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.