Зупиніть автоматичний запуск Cisco AnyConnect Secure Mobility Client


20

Тому я зараз бігаю:

  • ОС X 10.10.5
  • Клієнт безпечної мобільності Cisco AnyConnect 4.1.04011

Я завантажую свій ноутбук і AnyConnect працює. Я заходжу у налаштування ... Користувачі та групи та видаляю /Applications/Cisco/Ciscoзі свого списку елементів для входу, після чого я виходжу з AnyConnect.

Вимкніть ... увімкніть комп’ютер пізніше, і він знову працює, і він знову в моєму списку елементів входу.

Компанія, над якою працюю, використовує AnyConnect для VPN.

Чи є спосіб, щоб я не зміг AnyConnect зі списку елементів входу? Це не те, що я проти того, щоб він працював у фоновому режимі, але якщо він є в моєму command+ tab, і т. Д. ... і мені це просто дратує.


2
Я не вистачає репутації , щоб додати «реальний» відповідь так ось одна лінія , яка працювала для мене з Мохаве (і , ймовірно , інші) launchctl unload -w /Library/LaunchAgents/com.cisco.anyconnect.gui.plist. launchd.info - гідне вступ до startctl, можуть бути й інші.
Марч

Відповіді:


10

Тож здавалося б, що якщо ви встановите лише клієнт VPN, AnyConnect не автозапуститься.

Я видалив AnyConnect (версія 4.x), після чого перевстановив, зробивши власну установку. Я встановив лише VPN , не встановив:

  • Веб-безпека
  • AMP Enabler
  • Інструмент діагностики та звітності
  • Постава
  • Постава ISE

Тепер AnyConnect більше не починається автоматично (так!)

Маю сенс, я вважаю, що інші частини, які встановлюються за замовчуванням, знаходяться там, щоб "захистити" вашу систему.


Чи могли б ви сказати, який з демонів у бібліотеці / LaunchDaemons є? У мене така ж проблема, і у мене є такі: com.cisco.anyconnect.aciseagentd.plist com.cisco.anyconnect.ciscod.plist com.cisco.anyconnect.vpnagentd.plist
Throsby

Це не працює для мене, використовуючи версію 4.4.
Антоній

8

Видалення наступного працювало для мене.

  • /Library/LaunchAgents/com.cisco.anyconnect.vpnagent.plist
  • /Library/LaunchDaemons/com.cisco.anyconnect.gui.plist

Це заважає AnyConnect працювати на мене.
Райан

Я розумію, що LaunchDaemons починається під час завантаження, тоді як LaunchAgents починається при вході в систему. Чи можете ви пояснити трохи детальніше, наскільки релевантні LaunchDaemons або якщо моє розуміння не є правильним?
Марч

Щойно зняли com.cisco.anyconnect.gui.plistз /Library/LaunchAgents/роботи для мене. Графічний інтерфейс більше не запускається при вході в систему, але я все одно можу запустити додаток, коли потрібно.
Генрік

3

Це зводило мене з розуму. Нарешті я виявив 3 файли плістів, які, як видається, контролюють це в / Бібліотека / LaunchDaemons. Але я не зміг змінити параметр RunAtLoad на false, оскільки навіть після того, як я змінив дозволи файлу, я не міг зберегти файли plist. Нарешті я змінив дозволи папки на читання та запис і застосував ці зміни до елементів, що містяться, і нарешті я зміг редагувати та зберігати. Я точно знаю після наступного перезавантаження ... щось, що я зроблю через кілька днів, тому що запуск знову займе назавжди.


1

Забудьте про хитрі вилучення списків та подібні речі, просто перейменуйте Cisco AnyConnect Secure Mobility Client у Finder, ось і все.

Редагувати: Дивно, що я отримав репутацію, бо я просто перевірив її, і вона працює без проблем взагалі. Можливо, не прекрасне рішення, яке вирішує основну проблему (за дизайном?), Все ж ...?


Хитрі чи не плісти - це офіційний і документально підтверджений спосіб налаштування автозапуску. Натомість ви рекомендуєте розірвати будь-яке з'єднання, що може мати непередбачувані наслідки.
Марч

@MarcH як це зламати, якщо Йохан ще може запустити?
Марс

"працює для мене!"
MarcH

0

Не дозвіл самого файлу не заважає вам редагувати, це дозвіл папки, що містить. Тоді не слід змінювати дозволи таких системних файлів з міркувань безпеки. Але редагувати ці файли досить просто: просто скопіюйте їх в інше місце, де у вас є дозвіл на запис у файли, наприклад на робочий стіл, та редагуйте файли там. Потім поверніть їх назад із заміною опції та автентифікацією як адміністратор, і файл редагується.

Однак я не бачу тих трьох файлів, які ви, здається, згадуєте. У моїй системі я знаходжу лише "com.cisco.anyconnect.ciscod.plist" і "com.cisco.anyconnect.vpnagentd.plist" у каталозі "/ Бібліотека / LaunchAgents". Можливо, ще важливіше, що при встановленні в цих двох файлах параметр 'RunAtLoad' на 'false' справді перешкоджає дратує перевстановлення програми 'Cisco AnyConnect Secure Mobility Client.app' як елемент входу після перезавантаження, він також робить vpn в загальний дисфункціональний.

Хтось знайшов власне рішення?


0

Мені вдалося зупинити запуск клієнта при запуску.

Я досяг цього, просто перемістивши папку Cisco з програми в будь-яке інше місце, скажімо, наприклад, на робочий стіл: sudo mv /Applications/Cisco/ /Users/{your-user}/Desktop/Cisco

Я думаю, це не має нічого спільного з папкою призначення. Просто перемістити його з папки «Програми» досить, щоб зупинити процес, який запускає його, від пошуку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.