Форматування жорсткого диска


0

Я перебрав жорсткий диск для свого неживого на сьогодні Macbook Pro 13. Очищений накопичувач (з білого Macbook 2010 року) працював, тому що його доставили в магазин електроніки, щоб його дані перенесли на новий комп'ютер.

Я встановив накопичувач, увімкнув автомат і дістав папку з питаннями. Можливо, вони просто позбавили накопичувач усіх його даних або, можливо, диск вийшов з ладу. Чи є спосіб мені це дізнатися, не витрачаючи занадто багато грошей?


DVD, який постачається разом із Macs, прив’язаний до обладнання, тому я, серед іншого, переписав відповідь ctrebor так, як це зробив. Які у вас ресурси? У вас є інший працюючий Mac. Якщо у вас інший Mac, ви можете завантажити OS X 10.10 з магазину додатків, він безкоштовний і створити інсталятор USB Thumb-Drive, за допомогою якого ви можете завантажувати інший Mac і використовувати з нього утиліту та термінал. Якщо у вас немає іншого працюючого Mac, чи є у вас друг, який має Mac, з якого можна створити інсталятор USB?
користувач3439894

Відповіді:


2

MacBook Pro (13-дюймовий, середина 2009 року) спочатку постачався з DVD Mac OS X 10.5.7, і якщо у вас є Mac OS X DVD, який постачається разом із вашою системою, або той, який сумісний з вашою системою, ви можете завантажити його з Mac OS X DVD і перегляньте та протестуйте програму Disk Utility та Terminal.


На жаль, у мене немає DVD-диска. Комп'ютер був придбаний на моєму робочому місці, і я ніколи не отримував DVD.
Марк
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.