Чому "Вимкнення пароля" на iOS займає так довго?


1

Насправді всі ці операції займають набагато більше часу, ніж я очікував:

  • Увімкніть пароль
  • Вимкніть пароль
  • Змінити пароль

Я не нарікаю. Я розробник (а не техніка Apple), який вважає, що це займе більше часу, ніж потрібно, в основному хешувати кілька байтів і записати на SSD. Я припускаю, що це тому, що робота з керуванням паролем iOS або є складнішою, ніж я собі уявляю, або це якийсь антимонтажний контрзахід. Чим більше я цікавлюсь цим, тим цікавіше мені про деталі. Це якась класна штучка з криптографією ??

Хтось знає про це щось? Що насправді відбувається, коли я відключаю поведінку для розблокування пароля на iPhone?

Відповіді:


3

Як вказується ще одна відповідь, iOS 8 використовує FDE із включеним паролем , так само як FileVault шифрує жорсткий диск на Mac. Чим більше даних у вас є, тим довше знадобиться розшифрувати або повторно зашифрувати весь цей матеріал під час переключення.

Вторинна причина цього - дизайн: Mac OS та iOS мають потужні підкладки UNIX та BSD , про що знають більшість (бічне зауваження: наскільки класно iOS автоматично заповнювати «підпірки» після того, як я набираю «UNIX» ?!). Системи UNIX реалізують обчислювально дорогий алгоритм хешуваннявання , який розрахований на те, щоб протистояти жорстоким атакам, оскільки це займає так чортово довго. Хоча ефективність цієї техніки зменшується, оскільки процесори стають швидшими та потужнішими, це все ще помітно, як маленька прядильна річ на екрані входу безпосередньо перед тим, як увійти в ваш Mac, що дозволить сидіти там і вводити випадкові паролі дуже дратівливо (читайте на pam_unix, якщо це зацікавить розробника вашого мозку).


Чудові посилання! Я не був здивований, побачивши, що вони використовують робочі фактори та інші штучні затримки як захист від жорстоких атак. Але що дійсно означає FDE в цьому контексті? Вони не можуть переписувати кожні шматочки своїх фотографій щоразу, коли я міняю свій pwd.
Том

@Tom, мабуть, ні , що невтішно, але також зрозуміло.
agentroadkill
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.