iphone 4S не відтворює голосову пам'ятку


0

Неможливо відтворити голосову пам’ятку, яку я записав на початку цього тижня. Здається, там є, але коли я натискаю стрілку, щоб грати, нічого не відбувається. Коли я синхронізую свій телефон до ПК, з'являються лише 2 голосові нагадування, але мій телефон говорить мені, що їх є 4. Я можу грати 3 з 4, але немає жодної. Порадьте, будь ласка.

Відповіді:


1

Ваша голосова пам’ятка відтворюється через колонку динаміків. Ви можете його слухати, просто торкніться гри і прикладіть iPhone до вуха, як ніби ви телефонуєте.

Щоб грати через гучний динамік, як і майже все інше, торкніться значка динаміка у верхньому правому куті, він повинен стати синім. Тепер відтворюйте свій голосовий нагадування, як зазвичай, і він буде грати через гучний динамік, на відміну від динаміка. Якщо цього не відбувається, переконайтесь, що перемикач тиші на лівій стороні вашого iPhone ввімкнено, а гучність увімкнена.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.