Проблеми з брелоками iCloud - запитання паролів, не вдається змінити пароль, не вдається синхронізувати


9

Основний симптом: Коли я перезавантажуюсь, я отримую кілька підказок із запитом пароля брелока "локальні елементи". Деталі:

  • Необхідний пароль - це мій старий пароль iCloud, а не мій поточний пароль облікового запису користувача, а також поточний пароль iCloud
  • Програма доступу до брелка перераховує "локальні елементи" як брелок, поки я не ввійду в один зі своїм старим паролем - після цього він переходить на "iCloud"
  • Варіант скидання пароля як для локальних елементів (перед входом до PW), так і для брелоків iCloud (після) обоє замуровано.
  • Я не можу припинити синхронізацію свого брелка iCloud. Коли я знімаю прапорець, ящик повторно перевіряється через секунду чи дві.
  • щоб переплутати речі, я коротко використав обліковий запис iCloud як свій логін для комп'ютера

Я розглянув декілька тем, які керували мене, але жодна з них не призвела до вирішення, оскільки, здається, проблема завжди дещо інша.

Будь-яка допомога високо цінується!


Просто коментуючи, щоб сказати, що у мене є та сама проблема, і я ще не знайшов рішення.
орта

Це починає траплятися зі мною після зміни адміністраторського пароля. Я дотримувався деяких інструкцій на веб-сайті підтримки Apple, але не працював. Пароль для брелоків залишається старим, тому продовжуйте його запитувати.
Густаво

Відповіді:


5

Вибачте, що обміняв стару нитку, але я знайшов це просте рішення. Принаймні, з мого досвіду, пароль для брелока за замовчуванням неможливо змінити, тому:

1) Створіть нову брелок ( File→New Keychain… ⌥⌘N). Я назвав його tempі дав простий пароль.

2) Клацніть правою кнопкою миші tempбрелок і виберіть Make Keychain “temp” Default.

3) Виберіть оригінальний брелок.

4) Edit→Change Password for Keychain [name]…тепер має бути доступним. Виберіть його та змініть пароль до вмісту вашого серця.

5) Клацніть правою кнопкою миші оригінальний брелок і виберіть Make Keychain [name] Default.

6) Клацніть правою кнопкою миші tempбрелок і виберітьDelete Keychain “temp”


3

Не впевнений, чи знайшли ви коли-небудь рішення, чи рішення Марка працювало на вас. Нещодавно я зіткнувся з цим питанням і дотримувався кроків на веб-сторінці https://scatterbin.blogspot.com/2018/08/change-password-for-keychain-local-items.html, і він працював на мене.

Здається, це мало відоме рішення, і мені знадобилося певний час, щоб знайти це.

Зі сторінки:

Наступні кроки повинні дозволити вам змінити пароль брелока для локальних елементів за умови, що ви знаєте свій старий пароль.

Перезавантажте Mac. Коли буде запропоновано ввести пароль для брелока "Місцеві елементи", натисніть Скасувати і не вводьте свій пароль. Примітка. Можливо, вам буде запропоновано кілька разів і вам потрібно буде кілька разів натиснути Скасувати. Відкрийте доступ до брелка (ви можете шукати його за допомогою прожектора). Блокуйте брелок "login" (так, брелок "login"). Розблокуйте брелок "входу". Після розблокування брелка "Логін" тепер вам буде запропоновано змінити пароль для брелока "Місцеві елементи". Змініть пароль, щоб він відповідав паролю вашого облікового запису користувача.


1

У мене була така ж проблема, також пов'язана з використанням мого облікового запису iCloud для входу.

Мені вдалося вирішити проблему, перейшовши в System Preferences> iCloud і скасувавши вибір "Keychain" зі списку. Це повернуло брелок "iCloud" до "локальних елементів" у Keychain Access.

Наступного разу, коли з'явиться спливаюче вікно "Розблокувати локальні елементи", я ввів пароль і отримав ще одне спливаюче вікно з проханням змінити свій пароль (введіть старий, введіть новий, введіть новий).

Я змінив пароль, щоб він відповідав моєму паролю для входу, вийшов із системи, а потім знову ввійшов і більше не отримував сповіщень.


1
Як і оригінальне запитання, для мене, якщо я перейду до System Preference, iCloud і відклеюю 'Keychain' секунду пізніше, він позначається самим собою.
peterjc
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.