Як довго тримати комбінації клавіш під час завантаження Mac?


8

Я не можу повірити, що ніхто ніколи цього не запитував, але я не можу його знайти:

Як довго ви повинні утримувати комбінації клавіш, таких як Command + S, поки ваш Mac завантажується? Я можу змусити цей iMac завантажуватися в безпечний режим (іноді), але не в режимах Single User, Verbose або Diagnostic, що мені здається дивним, тому я припускаю, що я щось не роблю правильно.

Ви просто коротко тримаєте клавіші чи довше тримаєте клавіші? Якщо останні, то як довго? У цього iMac просто є сірий завантажувальний екран, і немає жодних ознак того, що щось відбувається, тому я не можу знати, коли мені слід припинити натискання клавіш комбо або якщо натискання на них навіть щось робить.

Відповіді:


7

Як правило, слід утримувати клавіші (і), поки вони не набудуть чинності. Для режимів однокористування та багатослівного використання це означає, що утримуйте їх до тих пір, поки ви не побачите текст. Для інших, як правило, нормально відпускати, коли ви бачите Apple посередині екрана (Apple малює завантажувач, який завантажується після того, як прошивка виявила параметри запуску).

Якщо у вас налаштовано FileVault 2 (шифрування повного обсягу), справи є дещо складнішими, оскільки деякі комбінації клавіш (в основному однокористувацькі, багатослівні та безпечні завантажувачі) не набувають чинності доти, доки ви не пройшли автентифікацію для розблокування об'єм запуску. В даний час, здається, добре працювати з виявленням комбінацій клавіш перед екраном аутентифікації, а потім їх введення в дію після "входу". Але якщо це не працює для вас, спробуйте утримувати їх, натискаючи на поверненні на екрані аутентифікації FV2, і продовжуйте утримувати їх, поки ви не побачите їх дії.


3

Це тому, що воно буде дещо відрізнятися залежно від того, яке обладнання та поведінка при запуску, на якій він виконується. У комбінаціях клавіш запуску для Mac зазначено:

Деякі функції Mac доступні, утримуючи певні клавіші під час запуску.

Натисніть і потримайте клавіші одразу після того, як увімкніть ваш Mac і почуєте звук запуску. Тримайте, доки не буде описана поведінка. Ці комбінації працюють з комп'ютерами на базі ОС Intel .

Таким чином, термінів буде зовсім небагато, хоча це має відносно швидко усвідомити цільову поведінку, що відбувається.

Як приклад, мій 7-річний MacBook Pro робить все значно повільніше, ніж мій дворічний MacBook Pro, щоб дати чіткі терміни для різних способів запуску, залежатиме від різної швидкості процесорів тощо, і тому Apple заявляє про це терміни, які роблять, а не за секунди тощо.


1

Переконайтесь, що ви натискаєте спеціальну клавішу (-ів) після натискання кнопки живлення та продовжуйте утримувати спеціальну клавішу (-и), поки не почуєте звук запуску.


Під "на" ви маєте на увазі, почніть утримувати клавіші праворуч, натискаючи кнопку живлення, правда?
Енді Форсно

@Sophiejane, Це так, як заявляє Apple: "Натисніть і утримуйте клавіші одразу після того, як увімкніть ваш Mac і почуєте звук запуску"
користувач3439894,

Це може бути недостатньо довгим - прошивка звучить перед тим, як перевірити наявність ключів модифікатора запуску.
Гордон Девіссон

0

Раніше це було просто - якщо екран малюється із загальним сірим фоном, ви можете відпустити час, коли клавіші запуску змінили порядок завантаження.

Тепер це складно з завантажувальним EFI, Recovery HD та FileVault.

Ось стаття з Apple, що документує послідовність запуску Mac Hardware та OS X.

https://support.apple.com/kb/HT204156


Дякую за редагування @ user3439894 - Я дуже вважаю за краще повідомляти людям, що надсилаю їх на сайт підтримки Apple. Якщо ви хочете відредагувати заголовок документа - це добре, але будь ласка, залиште URL-адресу видимою. Дякую!
bmike

Тоді, будь ласка, врахуйте включення імені документа, на який вказується посилання. Я не єдиний, хто редагує посилання, які публікуються так, як ви їх публікуєте. Крім того, хоча ви, можливо, особисто віддаєте перевагу голим посиланням, ця спільнота призначена для того, щоб користувачі вдосконалювали як запитання, так і відповіді, які публікують інші, тому, можливо, вам доведеться трохи більше прийняти стандарти та відпустити трохи особистих примх. Також гіперпосилання показує URL-адресу в рядку стану браузера, тому насправді нічого від користувачів не приховують.
користувач3439894
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.