"Макет друку", що дивним чином відображається у Word 15 для Mac


0

Коли я вибрав "макет друку" в Word, він працював за призначенням і відображав документи, як вони роздруковуються.

Тепер, коли я вибираю "макет друку" в будь-якому новоствореному документі Word - або в одному документі, над яким я працював деякий час - документ з'являється як на цьому зображенні:

https://www.evernote.com/l/AAMf7shnKeRKBIha8C7MQez56Uc5Jpj1_PE

Тобто висота кожної сторінки не фіксована; натомість він задається кількістю тексту, який він містить. Також текст на кожній сторінці відображається майже внизу вгорі цієї сторінки. По-третє, між сторінками був значно більший розрив; хоча між сторінками є сіра лінія, навряд чи є пробіл.

Якщо я створять PDF у «Попередньому перегляді» з цього документа, він виглядає так, як я би очікував: з великим запасом у верхній частині та з кожною сторінкою однакового розміру. Але це не так, як документ з’являється в Word.

Як я можу вирішити цю проблему? Я підозрюю, що це дуже просте налаштування, яке я змінив випадково, але витративши годину, намагаючись виправити це (включаючи перевстановлення Word з нуля), я не зміг знайти рішення.

Відповіді:


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.