iMac заморожується повністю, крім вказівника миші. Що я можу зробити?


11

Останнім часом я помітив дивну поведінку на своєму iMac (Yosemite 10.10.4, кінець 2009).

Все замерзає повністю - це абсолютно не реагує. ЯКЩО я можу продовжувати досконало контролювати вказівник миші.

Іншими словами - незважаючи на те, що я можу перемістити вказівник - я не можу натискати жодних кнопок, пунктів меню, змінювати фокус на будь-якому вікні або взаємодіяти з робочим столом, доком, меню чи будь-яким запущеним додатком. Запуск та контроль місії не працюють. Здається, iMac взагалі не реагує на клавіатуру .

Слід зазначити, що це трапляється дуже рідко - можливо, один чи два рази на місяць. Я не помітив схему, коли це відбувається (наприклад, зазвичай це не відбувається незабаром після перезавантаження).

Тому...

  1. Будь-яка ідея, що може спричинити це? Я в курсі всіх моїх оновлень (OS X і додатків), і з моїм Mac не роблю нічого незвичайного (Немає додатків або модифікацій, що натискають конверт).
  2. Поки що - єдине, що мені вдається виправити, це утримувати кнопку живлення, поки вона не перезапуститься. Чи є кращий варіант? (Наприклад, у Windows у вас є CTRL + ALT + DELETE, який, здається, відновлюється після краху, повного повного синього екрану). Чи існує еквівалентний спосіб запустити монітор активності, наприклад?

1
Ви оновили 10.10.5
користувач151019

Спробуйте безпечний режим (перемкнути на завантаження) та побачити, чи зберігається він у безпечному режимі. Також спробуйте перейти до відновлення (Command-R під час завантаження) та відновлення диска.
TheBro21

У мене така ж проблема. Відбувається непослідовно, кожні пару тижнів або близько того, після кількох годин використання. Миша видима і рухома, але ніякої реакції на клацання миші або клавіатури не має. Розпочалося це близько 1 року тому до та після оновлень. Завжди є на певному веб-сайті (добре відомий банк), але це може бути просто збігом.

аналогічна проблема на iMac 5K. Після деякого часу використання програми починають замерзати, а потім закручується колесо, і: "WindowServer [XXX]: Драйвер GPU, схоже, підвішений (понад 5 безперервних секунд непрочитаності)" розповсюджується по всьому журналу. Щоб вийти з цього, зміна фокусу додатків допомагає, але іноді це відбувається кілька разів МИНУТИ і робить iMac абсолютно непридатним. Я на Ель-Капітан.
Macilias

@macilias Ви знайшли для цього якесь рішення?
Vivek R

Відповіді:


2

У мене була і ця проблема, виявляється, що міграція з попередньої версії була проблемою, зокрема розширення ядра, які раніше працювали "сортами", працювали, поки їх не зробили.

Використовуючи Lingon (див. Apple Store), можна було вмикати та вимикати різні сервіси для пошуку проблемних (-ів). За допомогою Onyx можна було очистити кеші ядра.

Для мене це потребувало оновлення деяких історичних розширень SnapZPro .


1

Мій Imac зробив те саме, але я припустив, що це може мати щось спільне з фанатами. тому я відкрив його і застосував повітряний шланг з мого компресора для очищення вентиляторів ... вони були повністю покриті пилом. Це змусило їх працювати повільно і зовсім не бігати. після цього я знову поставив Imac ... добре, як новий. До речі, я переглянув відео YouTube, яке дуже допомогло мені зняти екран. його просто тримають магніти, потім ви знімаєте 8 гвинтів і виймаєте lcd ... видуйте його, збирайте.


1

Це траплялося зі мною декілька разів протягом багатьох років, і я випадково виявив, що моя бездротова миша була випадково включена та депресивна у моїй комп’ютерній сумці. Так іноді це так просто !! Моя проблема полягає в тому, що я завжди схильний забувати, а потім, почухаючи голову, деякий час згадую про мишку. Я сподіваюся, що ваше виправлення так само просто, як і моє.


0

Що ви не кажете - це довго працює ваш Mac, перш ніж проявляти таку поведінку. Це може допомогти.

Що я б робив, це завантажитися в безпечний режим (утримуйте Shift при запуску, доки ви не побачите логотип Apple) І подивіться, чи все ще система замерзає. Якщо це так, то, швидше за все, щось, що ви встановили, спричиняє замерзання. Забавна частина - це вимкнення елементів запуску один або два за один раз і завантаження звичайно, поки ви не знайдете винуватця.

якщо це так само в безпечному режимі, тоді, швидше за все, ОС буде пошкоджена, або у вас є якийсь апаратний збій. У цей момент я б створив резервну копію вашого накопичувача, витер його та встановив ОС свіжим. Коли ви відновите ваш матеріал, відновіть лише документи (а не додатки) і почніть лише з тих, які вам абсолютно доведеться мати, і запустіть систему трохи між встановленнями, поки симптоми не повторяться.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.