Порахуйте вміст одного стовпця, якщо сусідня комірка відповідає запиту в Numbers


2

У мене в Таблиці ведеться електронна таблиця, де я фіксую свої практики на дальності, де перераховано тип зброї (пістолет, гвинтівка, рушниця), а також кількість вистрілених пострілів.

Я легко можу підрахувати загальну суму, але хочу більш детальний огляд.

Кількість записів на колонку пострілів називається "skudd", тоді як один тип запису зброї називається тип. Формула, яку я зараз отримав:

COUNT(Skudd;COUNTIF(Type;"Pistol"))

Це має повернути щось понад 1500 пострілів, але наразі повертає результат 28. Кількість разів у стрільбі з дальності стрільби становить 18.

Відповіді:


4

Використовуйте замість SUMIFCOUNTIF . SUMIFдавайте шукатимемо значення в одному діапазоні та накопичуємо значення в іншому діапазоні, якщо знайдено відповідність. COUNTIFпідраховує кількість зустрічей, тому ви отримуєте нижчі за очікувані результати.

Скажімо, у мене є два стовпці: Тип та кількість . Ось наші зразкові дані:

Наші вибіркові дані

Якщо я хочу, щоб SUMIFусі значення Count, коли Type - це значення, Aя б використав:

=SUMIF(A2:A7, "A", B2:B7)

Робити це для значень A, Bі Cдає правильні результати на наших простих наборів даних , щоб ми могли переконатися в тому , це те , що ми на самому ділі хочемо:

Прості результати

Тож у вашому випадку ви хочете зробити щось на кшталт:

=SUMIF(<range where you keep gun type>, "Pistol", <range where you keep shots fired>)

І це дасть вам загальну кількість пострілів, коли ви записували тип гармати Pistol.

Зауважте, необов’язково, щоб стовпчики були сусідніми, що приємно. Але вони повинні мати подібний діапазон, або можуть трапитися дивні речі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.