Мій Mac Pro 1,1 не буде завантажуватися з будь-якого типу USB-накопичувача


1

Я спробував встановити кілька непідтримуваних версій OS X на моєму Mac Pro 1,1, але незалежно від того, яким методом я користуюся, після вибору пристрою usb в менеджері завантаження, Mac просто завантажиться в OS X LION як звичайно. Я навіть намагався sudo благословити і використання іншого порту USB, але він як і раніше не буде працювати. Чи може хто-небудь мені допомогти?

tober


Які конкретні версії OS X ви намагалися завантажити?
nohillside

Відповіді:


2

Я думаю, що будь-який спосіб ви змушуєте новіші прошивки, ви будете мати, щоб мати установки на HD або DVD. Я ніколи зможуть завантажувати Mac перед-09 з USB & amp; Я спробував майже все interwebz може запропонувати в цьому відношенні - хоча мій найстаріший Mac Pro був рано 08, тому я ніколи не потрібно, щоб змусити його так важко, як мені не потрібно натискати на оновлення прошивки теж .

Ось керівництво про те, як отримати Yosemite на 1,1 Вони вважають, що це може бути зроблено з USB, але я б сказав YMMV & Amp; будьте готові, щоб замість цього запустити його з запасного жорсткого диска.
Я не впевнений, що інвестиція в нову графічну карту є обов'язковою для функціональності, або це просто щоб машина була якомога швидшою після оновлення, так само, як обмін процесора в кінці.
У мене є старий GT 120, у мене є стукіт навколо, що я іноді використовую для усунення неполадок і amp; не має проблем на машинах 3,1 4,1 або 5,1.

Довговічність цього методу буде залежати від того, наскільки довго mega.nz має виправлені файли, напевно - & amp; також чи є у вас особлива причина довіри або недовіри до джерела, що не є Apple. На останньому я дійсно не можу коментувати, хоча я не бачу ніяких причин, щоб хтось пішов на всі ці зусилля, щоб мати можливість ботнети кілька залишилися Mac Pro 1,1s там ;-)

http: //www.pro-tools-expert.com yosemit.html

Precis: -

Речі, які вам знадобляться:

 1. Настільний тертчик Mac Pro 1,1 або 2,1 з системним диском OSX Lion 10.7.5
 2. 8 Гб USB-накопичувач
 3. Графічна карта краще, ніж GT120, я використовував Radeon HD 5770, оригінальну версію mac з відповідним кабелем живлення. Там є спалахнуті PC карти, але вони не будуть відображати екран завантаження. Мені подобається екран завантаження, тому я придбав належну карту Apple (2-а рука)
 4. Завантаження попередньо виправленої версії OSX Yosemite 10.10 https://mega.co.nz/#!SoAgnKqI!GUinePUGF3jAAu3oUym-GHBC9doWRTU1p6nnkXkJFdQ
 5. Або завантажуваний файл boot.efi. Чорний - білий Apple на чорному тлі, а сірий - традиційний екран завантаження Apple:
  Чорний: https://mega.co.nz/#!G9oimYaK !!!!
  Сірий: https://mega.co.nz/#!j1hWFSIS!
  Я вибрав чорний екран, як я подвійне завантаження в OSX Lion 10.8.5 або Йосеміті 10.10.2. Чорний екран миттєво повідомляє мені, що я завантажуюся в Yosemite.
 6. Запасний жорсткий диск, механічний або SSD для нового системного диска. Ви можете розділити свій старий драйвер Lion, але я вважаю за краще будувати на диску, що є свіжою. Якщо я щось наповнюю, я завжди можу завантажитися до мого незайманого диска системи Lion. Резервний план…
 7. Завантаження оновлень комбінації Yosemite 10.10.1 або 10.10.2 http://support.apple.com/kb/dl1786?locale=en_US
  [Тепер це буде 10.10.5 - див http://www.apple.com/us/search/combo-update?src=globalnav_support]
 8. Завантаження Diskmaker X http://liondiskmaker.com/

Відкрийте Lion Diskmaker X і дотримуйтесь інструкцій, щоб створити завантажувальний USB «спеціальний» установник Yosemite з великого зображення Yosemite, яке ви завантажили раніше. Це виправлена ​​версія Yosemite.

Не встановлюйте версію магазину Apple App, оскільки це не має виправлення ze…

http://www.cultofmac.com/313198/how-to-make-a-bootable-os-x-yosemite-drive/

 • Встановіть Yosemite з USB-накопичувача на новий системний диск Yosemite HD. Бухта 4, пам'ятаєте ?? Утримуйте клавішу Mac, щоб вибрати завантажувальний диск після запуску.

 • Встановіть патч boot.efi, я використовував чорну версію. Перезапустіть Mac, утримуючи клавішу Mac, щоб вибрати завантажувальний диск після запуску. Тепер ви повинні мати можливість завантажуватися в OSX Lion або Yosemite 10.10 flat. Woo Hoo!

 • Встановіть програму оновлення Combo

Редагувати
Всі мега-посилання вже пройшли, я полюваю на заміну & amp; публікуватимуть, як я їх знайду.
Я запитав мого подругу, що має пост-Лев 1,1, якщо у неї є джерело. Додаватиметься до інформації, якщо ми можемо знайтиодин]

Новий завантажувач тут - https://github.com/Piker-Alpha/macosxbootloader


1

Я думаю, ви відповіли на своє власне питання, "не підтримується" . Mac Pro 1,1 (не слід плутати з MacBook Pro 1,1) підтримує максимум OS X 10.7.5.

Mac Pro 1,1

Від MacTracker :

 • Оригінальна ОС - Mac OS X 10.4.7 (8K1079)
 • Пізніше OS - Mac OS X 10.4.8 (8N1430, 8N1250), 10.4.9 (8P4037), 10.4.10 (8R3032, 8R3041), 10.5 (9A581, 9A3129)
 • Максимальна ОС Mac OS X 10.7.5

Останнє оновлення мікропрограми - Оновлення мікропрограми EFI для Mac Pro 1.2


0

Вам потрібно замінити boot.efi з жорсткого диска. Я El Capitan працює на моєму Mac Pro 2,1. Я оновив відеокарту, яка є обов'язковою і оперативною. Звідси вам потрібно встановити OS з підтримуваного комп'ютера або внутрішньо, або зовні. Звідси вам доведеться виходити в Інтернет і шукати виправлений boot.efi, який дозволить вам завантажувати ваш жорсткий диск з цієї нової ОС. Як тільки ви це зробите, вона повинна працювати гладко. Просто зверніть увагу, що якщо ви оновите його, вам доведеться знову оновити boot.efi на іншому комп'ютері. Ви можете знайти крок за кроком відео на youtube. Просто переконайтеся, що ви готові, якщо ви хочете вирішити це завдання. Константин Аркфінд


-1

Версії OS X після Lion (OS X 10.7) більше не підтримуються на ранніх версіях Mac Pro, оскільки 32-розрядні завантажувачі на цих застарілих системах не підтримують новіші 64-розрядні випуски OS X. Це є причиною порівнянності, оскільки нові програми, безумовно, потребуватимуть більше ресурсів, ніж може забезпечити ваш Mac (я вважаю, що основним обмежуючим фактором є оперативна пам'ять).

Я не рекомендую оновлення, оскільки ваш комп'ютер, безумовно, працюватиме краще зі старим програмним забезпеченням, призначеним для нього. Якщо ви дійсно налаштовані на це, хоча, інструкції можна знайти тут . Зауважте, що я не пробував цей метод, він виглядає досить безпечно, але майте на увазі, що ви можете назавжди запустити ваш Mac.

Я додаю, що я дуже задоволений своїм MacBook 1,1, який я оновив до 2 ГБ оперативної пам'яті і SSD, що робить його досить швидким для щоденного використання. загальмувати.


Різні машини цілком. Mac Pro може взяти 32 Гб оперативної пам'яті, так що навряд чи це буде обмежуючим фактором.
Tetsujin

Здається, ви правильні . Мені потрібно інвестувати в одну з цих лохів. Незважаючи на це, 32-бітний завантажувач ускладнить речі. Ви переглянули пов'язану веб-сторінку?
agentroadkill

Так - хоча я ніколи не мав 1,1 - я мав 3 4 & amp; 5,1s, які все ще добре на Yosemite & amp; буде на Ель-Капітані теж без "злому". В даний час 3,1 з 32 Гб & amp; 5,1 з 64 Гб, повністю просунутий двоядерний 6-ядерний 3.47 ГГц Xeons, SSD & amp; покращений GPU, HD 7950 - він дійсно літає ... & amp; коштувала мені близько 2 великих, п'ята частина того, що повністю завантажений новий буде.
Tetsujin

В даний час вирішити, якщо Mac Pro з 4 дисками буде працювати добре для моєї домашньої коробки NAS, я не знав, що вони використовували ECC RAM! Схоже на відходи, хоча, я повинен придумати якийсь інший дивовижний план. Я завжди любив великі алюмінієві Маки.
agentroadkill

Здається, перевантаження для NAS - я б просто зробив це у вашій основній машині;)
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.