На Mac,, S типів ß (бета). А як з альфа?


16

Я можу використовувати + Sдля введення грецької літери ß (бета) у будь-якій програмі, що дуже корисно.

Однак як щодо бідного α (альфа)? Чи є ярлик для цього?

В даний час я або копіюю і вставляю його з іншого джерела або тимчасово перемикаю клавіатуру на грецьку. Обидва способи займають багато часу, і копіювання та вставлення часто призводить до проблем із форматуванням (вихідний формат зберігається).

Чи є ярлик для швидкого введення альфа, або спосіб створити його (наприклад, через додаток або зіпсуватись із прихованими системними налаштуваннями)?

Я використовую OS X Yosemite 10.10.5

Відповіді:


34

Я не бета-версія. Це (німецька) гостра s. Грецька бета виглядає так: β.

Напевно, найшвидший метод:

 • увімкніть розкладку грецької клавіатури постійно в системних налаштуваннях -> клавіатура -> джерела вводу
 • визначення та включення безкоштовної комбінації клавіш у Налаштуваннях системи -> Клавіатура -> Комбінації клавіш -> Джерела введення -> Вибір наступного джерела в меню введення (наприклад ShiftAltSpacebar)

Щоб ввести α / β / γ / ε тощо, потрібно просто переключити розкладку клавіатури ShiftAltSpacebar, натиснути A/B/G/E etc.і повернутися до звичайної розкладки клавіатури ShiftAltSpacebar. Якщо у вас увімкнено більше двох розкладок клавіатури (наприклад, США, Грецька, Шістнадцяткова), ви можете додати другу комбінацію клавіш "Вибрати попереднє джерело в меню введення" і натиснути цю, щоб повернутися назад, або вам доведеться обертатись через всі свої макети за допомогою "Вибрати наступне джерело в меню введення" -короткий шлях, поки ви знову не досягнете своєї загальної верстки.


Karabiner / KeyRemap4MacBook пропонують повторне переміщення правої клавіші Option / alt для тимчасового переходу на грецьку розкладку клавіатури у попередньо встановлених налаштуваннях (грецька розкладка клавіатури повинна бути включена):

введіть тут опис зображення

У Лева це не працює належним чином і заважає Spotlight. Мені довелося вимкнути ярлики прожектора в системних налаштуваннях -> клавіатура -> ярлики -> прожектор. Можна додати індивідуальну перестановку, змінивши копію оригінального джерела, щоб вона працювала, не вимикаючи ярлики Spotlight:

<?xml version="1.0"?>
<root>
 <item>
  <name>Change input source temporary</name>
  <item>
   <name>Change input source to Greek while you are holding down right option key.</name>
   <identifier>remap.change_input_source_temporary_greek_option_r</identifier>
   <autogen>
    __KeyToKey__
    KeyCode::OPTION_R,
    KeyCode::VK_NONE,
    Option::KEYTOKEY_BEFORE_KEYDOWN, KeyCode::VK_CHANGE_INPUTSOURCE_GREEK, KeyCode::VK_WAIT_100MS,
    Option::KEYTOKEY_AFTER_KEYUP, KeyCode::SPACE, ModifierFlag::OPTION_L, ModifierFlag::SHIFT_L, KeyCode::VK_WAIT_100MS,
   </autogen>
  </item>
 </item>
</root>

10

Створіть фрагмент тексту ярлика.

Перейдіть до системних налаштувань (з меню Apple ).

Клацніть Клавіатура, а потім вкладка Текст.

Введіть "aalpha" (або інший текст на ваш вибір, який ви навряд чи введете випадково) у стовпчик "Замінити" та вставте альфа-символ αу стовпчик "З".

Тепер, коли ви введете «альфа», ви отримаєте α замість цього. Дуже здорово.

(Якщо ви ввімкнули iCloud, є хороший шанс, що тепер ви зможете використовувати цей текст ярлика і на iOS!)

Як отримати будь-якого персонажа в будь-який час без Googling:

 1. Натисніть Command-Ctrl-Space (⌘⌃-Пробіл). Палітра з смайлами повинна з’являтися.
 2. Введіть ім’я потрібного символу або символу у вікні пошуку вгорі. (Можливо, вам доведеться прокрутити вгору піддони).
 3. Клацніть символ, щоб використовувати його.

введіть тут опис зображення


9

Це насправді не бета, це німецький 'ess zett' s / z, що використовується для 'double s' у "heiß" (= гаряче) тощо. - саме тому він сидить під s не b.

Я

проти

β

Я б використовував Системні налаштування> Клавіатура> Текст і додаю ярлик для заміни.
Клацніть + у нижній частині, а потім ліворуч скопіюйте / вставте α, а потім праворуч введіть ярлик. Повторіть для β

[Примітка. Це не працює в Chrome, але в Safari та більшості програм Apple]


3

Я використовую засобу перегляду символів, щоб вставити будь-який символ Unicode у свої документи.

Це можна ввімкнути в меню Налаштування клавіатури.


Це все ще набагато незручніше, ніж ярлик, хоча. option-q виробляє œ, що б там не було, і все ж насправді не існує альфа? Оо
Томас Боніні

3
@AndreasBonini Ні, не для альфа, не для бета-версії чи більшості грецьких літер. Ніколи цього не було, потрібно використовувати грецьку клавіатуру чи переглядач символів.
Том Гевке

@AndreasBonini як невеликий сиденот, - французький символ і використовується в таких словах, як "œuf" (= яйце)
Hoi_A

2

Якщо ви хочете легко вводити грецькі букви, але не перемикаючи розкладку клавіатури, можете скористатися спеціальним словником KeyBinding.

Це моє ; це дозволяє мені набрати G, Aотримати букву-альфа та подібну для більшості інших грецьких літер, а також купу інших корисних символів.

Ви можете розмістити його на ~/Library/KeyBindings/DefaultKeyBinding.dict. Ви також можете побачити більше деталей у моїй відповіді тут .


1

Ви можете використовувати Ukelele для створення нової розкладки клавіатури, яка базуватиметься на тому, що ви хотіли б мати грецькими літерами. Потім за допомогою цієї програми ви можете змінити будь-які комбінації клавіш, щоб виводити грецькі букви будь-яким зручним для вас способом.

Ukelele створить розкладку розкладки клавіатури, якою ви згодом зможете поділитися, повторно використовувати, перейти на інший комп'ютер тощо. Ukelele - це не перезапуск клавіатури, ці пакети можна використовувати без будь-яких залежностей від ванільної ОС X.


Я не пов'язаний з авторами Ukelele, сама програма безкоштовна, працює як в останніх, так і в усталених версіях OS X, і робить саме те, що ОП хоче, як найбільш зручно для ОП. Чому зворотний голос?
toriningen

0

Ще один варіант у Word - вставити рівняння - найбільш корисне, якщо альфа супроводжується іншою математикою.


-2

⌘ + ctrl + пробіл відкриває переглядач смайликів; звідти можна легко шукати альфа та легко вводити її у свій документ. Він також з’явиться у ваших останніх емоджи, тому вам не доведеться шукати його наступного разу. Це те, що я зрозумів, читаючи цю статтю, аналогічно розчарований відсутністю альфа-опції "на основі альта".


2
Це не та сама відповідь, яку дав Алан Н два роки тому?
Том Гевке
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.