Як встановити параметр прокрутки за замовчуванням для повноекранного режиму в режимі Mac Preview?


1

Попередній перегляд Mac завжди відкривається в режимі перегляду однієї сторінки або подвійних сторінок під час переходу в режим повноекранного режиму, тоді як я віддаю перевагу постійній прокрутці. Я знаю, що я могла натискати CMD + 1 кожен раз, але чи є спосіб встановити цю опцію прокрутки за замовчуванням у відкритому PDF-файлі?

Редагувати: Я також спробував налаштування -> Відкриття вперше, Показати як: Постійне прокручування. Він все одно завжди відкриває файли в режимі перегляду однієї сторінки, переходячи до повноекранного режиму. Це якась помилка?

Версія: OS X 10.9.4 MacBook Air

Відповіді:


1

Налаштування попереднього перегляду → Перше відкриття:

введіть тут опис зображення


Вибачте, я вже спробував це - не вийшло. Я зроблю правки у питанні.
Ébe Isaac

0

Налаштування попереднього перегляду можуть бути замінені системними налаштуваннями. Відкрийте системні налаштування, загальні. В середині панелі є розділ, в якому написано "Показати смуги прокрутки". Є 3 варіанти. Я б спробував варіант "завжди" і побачив, чи працює це на попередньому перегляді. Я також залишаю налаштування попереднього перегляду для безперервного прокручування.


0

Сьєрра, все ще така ж проблема. Пішли на префікси та змінили параметр (який я не пам’ятаю, що раніше змінювали) з терміналом:

cd ~ / Бібліотека / Контейнери / com.apple.Preview / Дані / Бібліотека / Налаштування / за замовчуванням запишіть com.apple.Preview kPVPDFDefaultPageViewModeOption 0

і відновив попередній перегляд

Взято з http://www.amsys.co.uk/2013/08/how-to-configure-os-xs-preview-app-to-always-start-in-single-page-mode/

Не працювало, також не варіант у наступній публікації .... хм.


Використовується "за замовчуванням пишіть com.apple.Preview PVPDFDisplayMode 3" з apple.stackexchange.com/questions/24359/… , тепер переходить у режим прокрутки на повноекранному екрані . штраф
леон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.