Проблеми із завантаженням Macbook - 1 довгий звуковий сигнал, тоді нічого, тоді це добре


0

У моєї подруги Macbook (білий універсіт 2010) виникають деякі проблеми з завантаженням.

Це може бути помилково, але, як правило, це слідує цій схемі:

  • Увімкніть його, 1 довгий глибокий звуковий сигнал, а потім нічого (світло не вмикається), вимкніть його
  • Увімкніть, нічого (світло не вмикається), вимкніть
  • Увімкніть її, завантажте як зазвичай.

Мабуть, 1 довгий звуковий сигнал означає проблему оперативної пам’яті, але коли він нарешті завантажиться, вся оперативна пам’ять присутня, і з Macbook зовсім не виникає проблем - він працюватиме цілий день без жодної аварії чи проблеми.

Я також не радував це з офіційного форуму Apple :

увімкнувши блок живлення, утримуйте кнопку живлення протягом 10 секунд. Утримуючи його, натискайте клавіші зсуву, управління та опції вліво протягом 10 секунд. Відпустіть ці три клавіші, утримуючи кнопку живлення ще 10 секунд.

Будь-які пропозиції щодо можливого виправлення, будь ласка? Дякую.


Відповіді:


1

У мене колись була схожа проблема з моїм Mac Mini. Заміна двох модулів оперативної пам’яті, здавалося, тимчасово допомагає, але проблема поверталася і почастішала протягом наступних тижнів / місяців. Наприкінці заміна оперативної пам’яті на іншу марку наполегливо фіксувала її. (Це була "сторона" ОЗУ від Amazon.)


1

Може виникнути велика кількість питань, але, як ви вже сказали, це можуть бути чіпи оперативної пам’яті, ми повинні почати з того, що оперативна пам’ять стала вільною, слід спробувати повторно встановити оперативну пам’ять ...

Я не міг описати це краще, ніж цей посібник iFixIt: https://www.ifixit.com/Guide/MacBook+Core+2+Duo+RAM+Replacement/512

Поки ви маєте оперативну пам’ять, сфотографуйте етикетку, вона повинна сказати, скільки ГБ кожного чіпа і якого типу, тобто PC5300 або будь-який інший.

Після цього, коли ви відновили машину, дотримуйтесь інструкцій щодо скидання SMC / PRAM ...

Знову ці інструкції зрозуміліші, ніж те, що я міг написати: https://support.apple.com/en-gb/HT204063

Після цього, якщо проблема не триває, спробуйте знайти дешеві палички для заміни на eBay та дотримуйтесь інструкцій щодо їх заміни.

Якщо проблема зберігається і після цього, ми б розглядали більш серйозні питання, такі як головна логічна дошка, і на машині цього віку немає великого сенсу в більш глибокому ремонті, проте наступним кроком було б відкрити верхній корпус і перевірте наявність сильних з'єднувачів, сміття та рідини.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.