macOS визначає місцеположення, але не встановлює часову зону автоматично


18

Нещодавно моє автоматичне оновлення часового поясу перестало працювати. (тобто раніше працював, але зараз це не так)

Проблема полягає в тому, що мій Mac виявляє правильне місцеположення (наприклад, Золотий, CO), але він не використовує це для оновлення часового поясу, незважаючи на автоматичне встановлення мого часового поясу, використовуючи перевірене поточне місцезнаходження . Дивіться скріншот.

Налаштування часу та дати, які показують правильне розташування (Золотий, Колорадо), але неправильний часовий пояс (Тихоокеанський)

Хтось знає, як це виправити?

Ця проблема тепер виникає з кожною мережею, яку я пробував: робота, будинок, аеропорти, готелі тощо. Я вже спробував звичайний набір виправлень, таких як вимкнення та ввімкнення автоматичного часового поясу, закриття налаштувань системи, перезавантаження та відновлення дозволів .

ОС: ОС X 10.9.5 (13F1112)

Система: MacBook Pro Retina, 13 середини 2014 року


Химерність. Як щодо геолокації додатків Карти? Це аналогічно зламано? Ви встановлюєте будь-яке програмне забезпечення VPN або можете протестувати з Mac, прив'язаним до пристрою iOS із стільниковими даними?
bmike

У мене встановлений VPN (Junos Pulse) для роботи. Але це питання виникає, чи я ввійшов з ним чи ні. Зараз у мене немає простого способу спробувати прив’язаний iOS, але якщо я це прокоментую.
Брайан П

@bmike: Крім того, геолокація додатків карт не ввімкнена. Так само, як розміщення шпильок у часі та даті. Проблема не в тому, щоб оновити часовий пояс на відповідність.
Брайан П

У мене точно така ж проблема: PIN-код розташування оновлюється автоматично, але часовий пояс і годинник не працюють. Мені подобається менш драстичне рішення.

2
Я все ще відчуваю цю помилку в Мохаве.
drc

Відповіді:


8

Це щойно трапилося зі мною на Високій Сьєррі. Намагайтеся змінити так, щоб місце розташування Mac автоматично оновлювало часовий пояс. Mac міг визначити, де знаходиться (і за допомогою програми Maps, і за червоною шпилькою в системних налаштуваннях / даті та часу / часовій зоні показано правильне розташування), але часовий пояс "застряг" у тому місці, де я був минулого тижня. Це продовжувалося через перезавантаження та змінення всіх параметрів у Date & Time.

Ось для мене виправлення. У Bash (тобто, запустіть термінал):

$ cd /etc
$ ls -l localt*

Це повинно бути посиланням на базу даних часового поясу IANA (якщо припустимо, що цей Mac знаходиться поблизу LA):

lrwxr-xr-x 1 root wheel 45 Aug 30 17:32 localtime -> /var/db/timezone/zoneinfo/America/Los_Angeles

Якщо це не так:

 1. Вимкніть автоматичний часовий пояс у налаштуваннях системи / Дата та час / часовий пояс
 2. У Терміналі sudo rm /etc/localtimeвидалити неправильне посилання
 3. Перезавантажте ( localtimeбуде відтворено)
 4. Перезапустіть автоматичний часовий пояс у налаштуваннях системи / Дата та час / часовий пояс

Це спрацювало для мене після гуглінгу та натягування волосся на кілька хвилин. YMMV.


Це шлях, якщо ви на Високій Сьєррі.
нульовий знак

Сталося зі мною після запуску Міграційного помічника для налаштування мого Mac. У мене були місцеві часові посилання на два різні міста. ➜ /etc ls -l localt* lrwxr-xr-x 1 root wheel 45 Jul 8 23:54 localtime -> /var/db/timezone/zoneinfo/America/Los_Angeles lrwxr-xr-x 1 root wheel 41 Jul 8 23:52 localtime~orig -> /var/db/timezone/zoneinfo/America/Detroit. Вирішили це, перемістивши файлsudo mv localtime\~orig localtime
johncorser

Може підтвердити це також працює на Mojave.
Арда

3

Ось ще одна робота навколо:

 1. Запустіть термінал командного рядка (Launchpad -> Terminal)
 2. Виконайте таку команду:

  sudo ntpdate -u time.apple.com (Він запитає ваш пароль)

Це воно! Зараз ваш годинник оновлюється з сервером часу Apple


3
Гарна робота навколо. Я не вважаю це справжнім рішенням, оскільки я вважаю, що воно оновлює час лише один раз, а не встановлює автоматичні оновлення на час. Я відповідно редагував текст. +1
Брайан П

2

Мабуть, принаймні кілька інших мали цю проблему. Дивіться [ https://discussions.apple.com/thread/7126456 ]. Єдине рішення, яке знайшло роботу в цій дискусії, це:

Рішення: Перевстановіть ОС. (Yikes!)

Інші спроби в цій дискусії, включаючи декілька поза межами тих, про які я згадував вище, не принесли успіху. Нова установка ОС здається досить різкою / болісною, тому зараз я буду дотримуватися

Обхід: перехід на ручне управління часовим поясом.

Сподіваємось, Apple незабаром виправить виправлення для користувачів Mavericks, хоча, можливо, все зосереджено на Yosemite та (скоро) El Cap.

Будь-які простіші рішення все ж вітаються!


2

Після оновлення до Mojave деякі функції розташування не працювали, незважаючи на включення, тобто точне розташування у встановленні часового поясу та місцеположення анти, про які повідомляється у розділі "Знайти мій Mac"

Проблему виправили, дотримуючись поради щодо скидання доступності в Терміналі (взято звідси ):

tccutil reset Accessibility

Це зафіксувало функцію точного розташування для встановлення часового поясу та дало змогу миттєво визначати місце розташування мого комп’ютера в "Знайти мій Mac" в iCloud (і в додатку "Знайти мій iPhone" в iOS).


1

У мене виникли проблеми протягом багатьох місяців після встановлення Mavericks. Оскільки я запускаю Високі Сьєрра і Лев, де моє геолокація виявляється миттєво і безперешкодно, я маю можливість порівняти різні налаштування мережі між двома, і це щойно призвело до вирішення проблеми в Mavericks. Проблема виникла з неправильного значення параметра проксі в області мережевих налаштувань системних налаштувань. Перейдіть до області, а потім виконайте цей шлях: Advanced-Proxy , а потім помітьте значення проксі-сервера Web-Proxy (HTTP) . Це має бути 127.0.0.1:8228 , числові рядки, відокремлені двокрапкою, переходять у відповідні поля (поля). Сам параметр повинен бути відмічений, не потрібні дані авторизації. Вийдіть із розширених налаштувань, натисніть «Застосувати».

Перш ніж змінити значення проксі, я провів діагностику мережі. Я придумав останнє спонтанно, тому що "Ваша геолокація наразі недоступна" з'явилося повідомлення у Леві та після діагностики воно пішло.

Налаштування проксі-сервера HTTP

ВАЖЛИВА ОНОВЛЕННЯ

У мене більше немає проблем з геолокацією. Я не впевнений, чи справді наведено справжню причину неодноразових збоїв в отриманні та пошуку мого Mac в OS X Mavericks (або будь-який інший макрос, який ви запускаєте), однак у моєму випадку я запускаю 3 macOS з 2 із них на підключений зовнішній привід Mavericks включений. Для тих, у кого прожектор був відключений тривалий час, дозволяючи це лише для внутрішнього приводу. У мене немає пояснень, чому він потрапив у Mavericks, але не на високу Sierra, яка також встановлена ​​на зовнішньому диску, але підозрюю, що це пов’язано з неправильним індексуванням метаданих у всіх розділах. Я вмикав прожектор для кожного розділу, який завантажую, щоб вимкнути його для двох інших (наприклад, якщо Mavericks поточний, то для інших прожектор відключений). Я роблю це кожен раз, коли перезавантажуюсь з одного з 3-х розділів. Після цього Mavericks зміг встановити зв'язок із геолокаційними службами і з тих пір ця функція непомітна. Можливо, це допомагає тим із вас, хто намагається його працювати. Спробуйте запустити процеси метаданих, повторно індексуючи свій привід і переконайтесь, що це єдиний завантажуваний розділ або, якщо ні, то прожектор включений лише для поточного завантажувального розділу. Мені було б цікаво дізнатись, чи ця пропозиція виправляє це надокучливе поведінку.

ВАЖЛИВО ОНОВЛЕННЯ №2

У мене несподівано у Лева виникла ця проблема, що впродовж 7 років, яку я використовую, ніколи її не виявляв, а встиг відтворити та вирішити. Коротше кажучи: якщо проблему неможливо усунути ні шляхом маніпулювання налаштуваннями проксі-сервісу, ні повторної індексації гучності, ці шанси можуть виникнути із пошкодженого файлу кешу бази даних в одній з папок нижчого рівня системи, що належить процесу, названому "місцезнаходження". Конкретний файл, який я маю на увазі, це файл бази даних cache.db . В Lion, є папка з шляхом / приватний / вар / папки / ZZ / zyxvpxvq6csfxvn_n00000sm00006d / C . Всередині папки ви знайдете файл client.plist, який містить інформацію про кожен процес та додаток, яким надано доступ до послуг геолокації та декількох db-файлів,включено. Проблема полягає в тому, що macOS не оновлює його належним чином, якщо ви видалите програму, яка раніше використовувала географічне положення вашого Mac. На рівні GUI ви бачите це як порожній значок видаленої програми в налаштуваннях безпеки та конфіденційності системних налаштувань. Зміна лише списку шляхом видалення відповідних значень не призводить до автоматичного оновлення згаданого файлу cache.db, але приводить до того, що ОС втрачає доріжки про місцезнаходження, отже, повідомлення "Ваше місцезнаходження наразі не визначене", коли ви знаходитесь " Часова зона "в області налаштувань" Дата і час ". Рішення полягає в тому, щоб також видалити файл cache.db і перезавантажити (важлива перезавантаження). Після цього може знадобитися певний час, щоб система відновила кеш.файл, але тепер ваше місцезнаходження стає помітним, і червона шпилька розташована правильно. Тепер програма дозволяє безперешкодно використовувати ваше місцезнаходження.

Будьте уважні, що все вище стосується Лева. У новіших випусках розташування файлів і папок "locationd" може бути різним, тому з високою ймовірністю можуть бути імена файлів бази даних та їх кількість всередині папки, що містить, тому вам доведеться досліджувати самостійно: наприклад, у High Sierra , папка, про яку йдеться, знаходиться в / private / var / db / locationd /, а всередині прихованих файлів із префіксом "dat" замість cache.db . Використовуйте наступну команду, щоб знайти файл client.plist, який вказує на додається папку, яку ви можете відкрити, щоб переглянути всередині файлів cache.db або подібних типів. Команда є

sudo find -x / -iname *clients\.plist* ! -ipath *yourhomefolder* ! -ipath *applications* ! -ipath *system* -prune

Замінити yourhomefolder з дійсним ім'ям вашої домашньої теки. Відфільтруйте вихід: вам потрібні лише ті записи, які містять client.plist . Придивіться уважно до папки, в якій вона міститься.


Яку послугу / проксі слухає порт 8228?
nohillside

Я оновив свій коментар, щоб відобразити мої пізніші висновки.
Ілля

0

@ Drewk Відповімо працював для мене з додатком , що ви повинні мати місце служби включені і під System Services меню є налаштування часового поясу параметр галочкою: Увімкнення параметра "Встановлення часової зони"

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.