Chrome заважає Macbook спати


14

Chrome забороняє спати мій Macbook. Дивіться знімок екрана:

img

Деякі веб-сайти кажуть, що це може бути пов’язано з хромованим розширенням, але я не встановив нових розширень за останні два тижні (у мене ця проблема була лише два тижні). Я також не оновлював налаштування OSx, Chrome або Energy Saver. Як це виправити?


1
Будь ласка, можете додати висновок із наступної pmsetкоманди до свого запитання. У Terminal.app введіть команду:pmset -g assertions
Грем Мілн

Ось скріншот: Ось скріншот: postimg.org/image/gcvfqexhh Дякую за допомогу!
Олексій

1
Чудовий коментар Фрікіна @ Грем-Мілн. Досить багато має бути відповіддю AFAIK.
HankCa

І чудове запитання @alex - я не розумів, що стовпець, що перешкоджає сну .
HankCa

Відповіді:


4

У мене була така сама проблема, коли Chrome заважав спати, тобто вкладка Енергія Monitor Monitor показала це. І я виявив, що коли я закрию вкладку " https://web.whatsapp.com/ ", то стовпець "Запобігання сну" перейде до №. Коли я знову відкрию цей веб-сайт, він повернеться до "Так".

Я знайшов цей блог, який обговорював його: http://webdiary.com/2015/01/29/whatsappweb/

Це співвідноситься з результатом бігу pmset -g assertions, який показує:

   pid 229(coreaudiod): [0x00066e6300010845] 01:19:47 PreventUserIdleSystemSleep named: "com.apple.audio.e8-07-bf-12-d6-97:output.context.preventuseridlesleep" 
    Created for PID: 2748. 

2

Я прокинувся до гарячого Macbook Pro із 34-відсотковим акумулятором після повного зарядження, від'єднавши його від мережі, закривши його та поклавши в портфель напередодні. Це було так жарко, що було незручно тримати, а вентилятор працював понаднормово. Я дотримувався цієї ж рутини сотні разів раніше, не маючи подібних проблем.

Монітор активності показав, що Chrome є головним винуватцем, а "запобігання сну" було "так" для Chrome. У мене було відкрито десяток вкладок і закривали їх по одній, щоб побачити, що змінило статус.

У моєму випадку проблемним веб-сайтом був Forbes.com. Мені вдалося переключити режим запобігання сну, відкривши та закривши вкладку з типовою статтею Forbes . Цей веб-сайт має велике завантаження оголошень, відеозаписи з автоматичним відтворенням тощо. Я здогадуюсь, що щось із їхнього коду цикли нові відео на неоновленій сторінці і заважає заснути. Одного разу їх відеоплеєр чомусь не вдалося завантажити, і індикатор запобігання сну ніколи не перейшов на "так". Не остаточний, але сугестивний. Я впевнений, що інші сайти з агресивними методами відображення реклами можуть мати такий же ефект.


Так, зі мною, за винятком того, що це було goodreads.com
PythonJin,

1
Я сподіваюся, що це не інший веб-сайт з видобутку криптовалют ...
Енріко Борба

2

Це пов’язано з тим, що хром визначає, чи якась вкладка відтворює будь-який медіафайл як аудіо, так і відео (це також включає рекламу з медіа). Якщо у вас є будь-яка вкладка, на якій відтворюються будь-які медіа, Chrome вважає, що ви переглядаєте деякі медіа, і не дозволяє вашому ноутбуку перейти у сплячий режим.

---- EDIT ---- Я працював над проектом, де я хотів постійно тримати екран і користувачів ноутбука. Тому я використав той самий трюк, я поклав у код невелике приховане html-відео, і це зробило трюк. Хоча аудіо не працювало.


1

Спробуйте Chrome Canary . Здається, виправити це питання.


1
З сайту Chrome Canary: Google Chrome Canary має новітні функції Chrome. Будьте попереджені: він розроблений для розробників та ранніх розробників, а іноді може вийти з ладу повністю. Це може вирішити вашу негайну проблему, але ввести інших більш серйозних.
IconDaemon

1
Будь ласка, додайте номер збірки, не знаючи конкретної версії, це не корисно.
joemaller

1

Я ефективно вирішив цю проблему, видаливши розширення D (disconnect.me) Перевірте, чи встановлено ви його та відключіть його.

Поверніться до монітора активності та перевірте, чи все ще встановлено значення "запобігання сну", якщо так: підозрюю, ви можете спробувати відключити інші розширення з подібними результатами.


1

У мене була така ж проблема, MacBook Pro 2014 не спав би. Вихід із Chrome призведе до сну. Я вимкнув останнє додане розширення Chrome, Tabr | Збереження пам’яті та диспетчер вкладок Chrome, а MacBook Pro знову спав. Очевидно, що різні розширення Chrome здатні запобігти сну.


1

Я виявив, що відвідування певних веб-сайтів спричинить цю проблему "запобігти режиму сну". Зараз у мене немає встановлених розширень, але коли я відвідую певні веб-сайти, монітор активності показує, що тригер режиму "без сну" відключається лише зайшовши на сайт. Спробуйте це: -закрийте окремі вкладки, по черзі, і подивіться, чи будь-яка з них скидає тригер без сну (монітор активності). Обов’язково перевірте, чи немає спливаючих вкладок. -закрити всі вкладки. Перевірте монітор активності, щоб перевірити, чи не вимикається режим без сну. Якщо ні, закрийте та перезавантажте Chrome. Перевірте монітор активності. (Ваша домашня сторінка може запустити режим без сну.) -Після відкриття будь-якого веб-сайту перевірте, чи спрацьовує режим без сну. Це, здається, відбувається особливо з веб-сайтами sleazier, на яких відкриваються спливаючі вкладки тощо.


1

Перевірте, чи є у вас відкрита вкладка із петельним відео та закрийте її.

Це був мій випадок, я продовжував відкладати свій Macbook, і повертався до нього з майже нічим не зайнятим акумулятором. Виявляється, у мене була відкрита вкладка, на яку я вважав, що це анімований gif, але виявився циклічним відеофайлом. Закривши цю вкладку, все виправлено. Звучить, що аудіо / відео файли справді є винуватцем.


1

Я виявив, що Google Play Music, яка відтворює звук музики (навіть у фоновому режимі) на вкладці, може "запобігти сну".

Під час відтворення музики у фоновому режимі Chrome Preventing Sleep(у Monitor Monitor) показує "Так": введіть тут опис зображення

Призупиніть музику Google Play (я використовую медіа-кнопку), і через ~ десять секунд вона змінюється на "Ні": введіть тут опис зображення

Відмовтесь від Google Play Music і майже одразу вона знову змінюється на "Так": введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.