Як одночасно копіювати аудіо компакт-диски та нормалізувати їх?


2

Я - ветеран користувача Windows (вибачте!), Який зазвичай копіює аудіодиски з CDex або EAC. CDex включає опцію для нормалізації рівнів гучності під час процесу копіювання.

Я намагаюся знайти програму для копіювання аудіодисків на Mac, окрім iTunes і підійду з порожніми руками. Я знайшов XLD і Max, обидва з яких, здається, дуже рекомендовані і багатофункціональні, але ніхто, здається, не пропонує нормалізації.

Я не хочу запускати аудіодоріжки через окрему програму, перш ніж стискати в MP3 (або будь-який інший формат).

Я розумію, що Mac є чудовою платформою для професійного аудіо, з галузевими професіоналами, які використовують програмне забезпечення, таке як Logic і Pro Tools у виробничих середовищах, але мені здається трохи неприємним, що програмне забезпечення для копіювання компакт-дисків для Mac часто не має такої функції.

Я просто не знаходжу "одного", чи існує причина, чому нормалізація не поширена серед цих рипперів? Яке програмне забезпечення (безкоштовно чи ні) я повинен використовувати для копіювання компакт-дисків, який відповідає наступним вимогам:

  • Нормалізує рівні гучності
  • Файли імен на основі пошуку в базі даних (наприклад, freedb)
  • Підтримує стиснення MP3 (наприклад LAME)
  • Точні рипи з помірною перевіркою помилок

Чому потрібно нормалізуватися? Я впевнений, що інженер з освоєння б піклувався про це перед тим, як його навіть було натиснуто.
Tetsujin

У ідеальному світі так, але багато дисків різняться за обсягом достатньо, щоб випадкові списки відтворення зробили його досить очевидним і більш ніж трохи дратують.
JYelton

Вони можуть змінюватися в середньому виході, але піки будуть нормалізовані. Крайнім буде порівняння класичного запису з хіт-діаграмою; дуже очевидно, що звучить набагато тихіше, ніж інший, але обидві фактично будуть досягати нуля [ніхто не любить всі нулі, він порушує деякі системи відтворення, тому розумним піком є ​​-0.3dB] Єдиний спосіб " фіксують «ця очевидна різниця використовує стиснення, або обмеження на цегляну стіну, яка не є« набором & amp; забудьте параметр, який можна просто застосувати для імпорту.
Tetsujin

Відповіді:


1

Нормалізація, як така, не є дійсно корисною при імпорті з комерційних записів, оскільки інженер мастерингу вже переконався, що доріжки правильно нормалізовані, зберігаючи при цьому відносні рівні між кожною доріжкою компонентів.

Єдиний спосіб по-справжньому узгоджувати рівень - це використання стиснення & amp; обмежувальні алгоритми, які дійсно повинні бути залишені професіоналу, & amp; виходить за рамки запитайте різні.

Для цього на рівні споживача слід використовувати iTunes для відтворення [& amp; також було б найпростішим для початкового копіювання, так як він здатний на всі ваші точки маркера] & amp; увімкнути звукову перевірку в Prefs & gt; Відтворення.

Це дозволяє iTunes вимірювати явну гучність кожної композиції або альбому. автоматично регулює рівні відтворення на льоту, дозволяючи більш комфортно прослуховувати без рівнів стрибати навколо доріжки для відстеження.

Це робиться системою, відомою як ReplayGain
Див. "Альтернативи" в кінці цієї вікі-сторінки для короткого пояснення, чому нормалізація & amp; рекомпресії не є ідеальними рішеннями.

Тим не менш, iTunes традиційно зробив це на основі кожної доріжки, а не за альбомну основу, яка може зробити спокійні треки посеред іншої гучності альбому занадто сильно вискакує на вас.
Повідомляється, що ця ознака фіксується в останніх версіях, але після того, як трек проаналізовано, програма iTunes не повернеться & amp; виправити це пізніше.

Щоб обійти це, вам може знадобитися щось подібне iVolume який здатний скинути дані iTunes, а потім перекалібрувати. Це також дасть змогу вказати, чи повинен будь-який альбом або компіляція отримувати індивідуальні або глобальні налаштування.
Також можна вручну налаштувати будь-яку окрему доріжку / альбом вручну.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.