Шкідливо ніколи не лягати спати / вимикати Mac?


10

Чи шкідливо для будь-якого комп’ютера будь-яким способом ніколи не класти його спати чи вимикати?

У мене є macbook air та iMac, які я налаштував ніколи не спати в налаштуваннях. Тільки дисплеї переходять до сну. Я вимикаю їх раз на місяць. Я боюся, що вони можуть з часом пошкодитися, якщо я продовжую це робити. Це могло статися?


2
Не можу сказати напевно на MacBook / iMac, але мій старий Mac Pro працює вже 7 років. Він перезавантажується для оновлень ОС
Tetsujin

Відповіді:


11

Ви можете спокійно залишати свій Mac під час роботи.

Безпечний і нешкідливий

Немає жодних практичних збитків чи шкоди, оскільки Mac постійно працює. Використовуйте свій Mac якнайкраще відповідає вашим потребам.

Перезапуск корисний так часто - якщо тільки встановити оновлення та очистити кеші чи тимчасові файли.

Навколишнє середовище

Як зазначає 1lann , слід враховувати такі фактори навколишнього середовища, як накопичення пилу та тепла. Тримайте свій Mac подалі від джерел пилу, таких як вапнякові або піщаникові стіни, куди вентилятори можуть втягувати дивовижні кількості твердих частинок.


2
Все в цій публікації цілком правдиве. Також зверніть увагу на відповідь @ 1lann, оскільки вона стосується природних наслідків використання обладнання.
jsejcksn

4

Один із способів я бачу потенційні пошкодження - знос рухомих деталей всередині комп'ютера, таких як будь-які накопичувачі жорсткого диска та вентилятори. Пам’ятайте, що вентилятор може втягнути велику кількість пилу, якщо комп'ютер постійно працює, і вам може знадобитися очистити внутрішню частину комп'ютера в один момент.


4

Я адмініструю невелику мережу Mac, серверів та пристроїв iOS і роблю абсолютно те ж саме протягом багатьох років, я особисто думаю (хоча не можу підтвердити), що це додає машині довговічність, у мене зараз є mac mini, тобто 8 років бездоганно працює, використовуючи цю практику.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.