El Capitan, розгорніть мініатюри на робочому столі за замовчуванням в Mission Control


107

У попередніх версіях OS X мініатюри на робочому столі відображалися за замовчуванням в елементі управління Mission.

Однак в El Capitan вони згортаються за замовчуванням, і відображаються лише імена (тобто, Desktop1, Desktop2 тощо). Я повинен розмістити вказівник миші на них, щоб розгорнути його і побачити ескізи.

Чи є спосіб я повернути попередню поведінку?


22
Надішліть відгуки яблуку, оскільки це дуже дратує.
At0mic

1
Я був бета-тестувальником El Capitan, і я подав відгук місяці тому. В основному я їм сказав, що за замовчуванням повинна бути опція вибору розширеного / згорнутого. Я на GM, і не можу знайти жодного такого варіанту. Тож я опублікував це, щоб дізнатись, чи був хак.
Чортові овочі

1
Я теж зробив, і я сподіваюся, що коли його випустять, хтось зможе знайти злому.
At0mic

4
Надіслати відгук Apple щодо цього. Це незначне роздратування, але я дуже часто використовую контроль над місією, і це збиває мене з розуму. Це як повільно ткнутися до смерті.
Скотт Тіссен

1
Я спробував першу публічну бета-версію Sierra; без змін. Я думаю, що Apple ніколи цього не змінить, незалежно від того, наскільки ми скажемо ні.
Чортові овочі

Відповіді:


30

Редагувати 30.01.16 : Після використання декількох різних варіантів у щоденному робочому процесі протягом останніх кількох місяців я майже точно вирішив рішення, запропоноване @Arctus. Незважаючи на те, що вимагають сторонньої програми, BetterTouchTool (BTT), я вважаю, що це найкращий поточний варіант.

Див @ Арктуса в відповідь на загальний метод і корисний скріншоті. Ось конкретні дані, яких не вистачало на цій посаді:

 • Ви хочете переконатися, що у ваших системних налаштуваннях увімкнено жест управління місією та встановлено переведення вгору 3- або 4 пальцем (єдині параметри). (Я спробував додати крок до мого макросу BTT, щоб відкрити контроль місії, але я відмовився від цього, оскільки ви втрачаєте можливість використовувати зворотний жест, проведіть пальцем 3- або 4 пальцем вниз, щоб закрити Mission Control.)
 • Для кроку "Затримка наступної дії" вам, швидше за все, знадобиться встановити принаймні 0,06 секунди. Я влаштувався на 0,08 секунди. (Я спробував коротші тривалості, як 0,02 та 0,03 секунди, але вони не працювали послідовно. Здається, іноді це було занадто швидко, щоб не викликати розширення. YRMV на цьому, так що якщо це не працює для вас, або якщо це працює лише іноді, спробуйте це трохи збільшити.)
 • Для кроку "Переміщення миші до" я знайшов найкращі результати, використовуючи точну верхню середину екрана. (напр .: ширина мого екрана - 1280 пікселів, тому я використовував x = 640, y = 0.)

Ви, напевно, помітите, що BTT насправді має заздалегідь задану дію під назвою "Контроль місії та негайно показати попередній перегляд робочого столу". На жаль, він має прикро довгу затримку між відкриттям контролю місії та розширенням попереднього перегляду робочого столу, що зробило його непридатним для мене. Це нестандартне рішення дуже гладко, дуже послідовно і, здається, не викликає небажаної поведінки.

Іншим основним варіантом методу BetterTouchTool є використання верхнього лівого або верхнього правого гарячих кутів, щоб відкрити керування місією, а потім використовувати BTT для переміщення миші в кут і назад за обраним вами жестом. Це дозволяє виконувати інші жести, окрім пальця вгору 3- або 4 пальцем, але це запроваджує гарячий куточок, який, можливо, не хочете. Я виявив, що я занадто часто занадто часто запускаю гарячий кут, щоб це було життєздатним варіантом для мене. Знову ж, YRMV.

Я не є експертом в BTT будь-якими способами, але якщо у когось є питання, я радий спробувати допомогти. Удачі!

/ редагувати


Оригінальна публікація:

Механіка управління місією El Capitan

Як згадував Fletcher91 , мініатюри згортаються за замовчуванням, якщо ви запускаєте управління місією з "Простір робочого столу" (пробіл з назвою "Desktop 1", "Desktop 4" тощо), тоді як ескізи за замовчуванням розширюються , якщо ви запускаєте Управління місією з "Простір додатків на повноекранному екрані" (пробіл, який генерується на повноекранному вікні, і який названий для цього вікна програми, наприклад "Примітки" або назви веб-сторінки, якщо це вікно браузера).

Причиною цього є те, що управління місією виконує дві функції:

 1. Показуйте всі відкриті вікна у вашому поточному просторі робочого столу, щоб можна було легко перемикатися між ними (вигляд "усі відкриті вікна").

 2. Показуйте список усіх просторів, щоб легко переходити між ними.

Яблучний представник Apple, з яким я розмовляв, сказав мені, що мотивація за згортання ескізів при відкритті програми управління місією з робочого простору полягала в наданні більшої кількості нерухомості екрану для перегляду відкритих вікон та зменшенню безладу. При відкритті управління польотами з повноекранному App простору, фокус зміни в усіх ВІДКРИТЕ вікно перегляд для недавно переглянутих робочого простору і зменшені розширені (необгрунтоване припущення , : ймовірно , це тому , що для повноекранний App просторів, там немає ніяких інших windows у тому самому просторі, тому єдиною причиною відкриття Mission Control було б переключення пробілів).


Будь-який спосіб завжди показувати ескізи за замовчуванням?

Apple представник також підтвердив, що в даний час немає можливості включити розширення мініатюр за замовчуванням .

Однак я провів кілька досліджень і перевірив кілька інших відповідей, і мені вдалося підтвердити деякі особливі випадки, які можуть бути корисними:

 1. Якщо ви використовуєте "Гарячі куточки" System Preferences >> Mission Controlі встановлюєте або верхній лівий, або верхній правий кути, щоб відкрити управління місією, це імітує стару поведінку, але лише тому, що при запуску зворотного виклику "Гарячий кут" ви помістили мишу в область, що все одно запускає розширення мініатюр). На жаль, це, мабуть, найкращий варіант на даний момент, навіть якщо це передбачає зміну звички, що не завжди є простим. Якщо ви скористаєтеся таким підходом, я рекомендую відключити жест трекпада, щоб це було єдиним способом - принаймні, поки звичка не зануриться.

 2. Як вже згадувалося akaRem , якщо ви відкриєте достатньо пробілів, мініатюри управління місією будуть розширені за замовчуванням! Я перевірив це на моїй сітці 13 "MBP Retina за 13" 2013 року, використовуючи всі повноекранні простори Chrome, усі простори на робочому столі та різні комбінації двох разом із деякими іншими випадковими просторами (включаючи простір інформаційної панелі і вмикаючи, і вимикаючи), і завжди було потрібно рівно 13 пробілів, щоб зробіть так, щоб мініатюри були розширені за замовчуванням при відкритті управління місією з робочого простору, що відрізняється від akaRem . Я не знаю, чи залежить від апаратури чи чого іншого, але це цікаво. (Якщо хтось ще тестує це , дайте мені знати ваші результати). Зрештою, це не практичне рішення.

 3. Найближче до корисного рішення, яке ми маємо на даний момент (якщо ви хочете відкрити контроль над місією за допомогою жестів або гарячих клавіш), - використовувати стороннє програмне забезпечення, як BetterTouchTool, щоб створити макрос, який виконує обраний вами жест, як Аркт .

Як і інші, тут я надіслав відгуки Apple щодо цього питання. Ось посилання, якщо ви хочете зробити те саме.


3
+1! Відповідь найвищої якості. Добре написані, добре організовані та корисні посилання. … (На жаль, це також мене сумує! ☹)
Зерін

Дякую @Zearin. Я фактично лише додав новий розділ вгорі зі своєю оновленою рекомендацією. Це досить безшовно, як тільки ви його налаштували. Ви, можливо, захочете його зняти. Я все ж повторюю ваші настрої. Досить прикро, що такий спосіб вирішення необхідний. Однозначно регрес у досвіді користувачів.
Sherlock_HJ

BTT став платним кілька місяців тому.
ahnbizcad

Проблема з BTT - це повільно! Це займає ще півсекунди, а іноді вона переміщує ваш курсор. Надзвичайно дратівливий, коли ти перебуваєш у потоці, намагаючись зробити щось швидко :(
Дж,

Посилання Applebackback було змінено на apple.com/feedback/macos.html - було б чудово, якби ви могли оновити свою відповідь @Sherlock_HJ!
Олександр Качкаєв

22

Так, це дуже дратує, я подав відгуки на веб- сайті http://www.apple.com/feedback/macosx.html

Я пропоную всім, хто погоджується, робити те саме, що це або помилка, або дизайн регресії.


@Tetsujin Я не згоден з вашим коментарем. У цій відповіді прямо сказано, що це помилка. Це не відповідь, яку хотів ОП, але це відповідь.
bmike

Я не думаю, що це помилка; Мабуть, Apple вважала, що тексти заголовків програми були настільки ж інтуїтивними, як ескізи програм. Але на жаль, мені і багатьом людям картина варта тисячі слів. Я також подав пропозицію щодо додавання значків IME у спливаюче вікно комутатора IME (довгий натискання Command + Space), оскільки в даний час він відображає лише тексти назв IME.
Чортові овочі

Мені подобається ваша пропозиція про те, що розчаровані користувачі переходять до форми зворотного зв'язку. Я приєднався до тебе там.
Джастін Форс

4
Я щойно надіслав відгук мить тому. Я щойно модернізувався і я злий. Я регулярно використовую MC, щоб побачити, на який екран я хочу перейти, а потім проведіть пальцем по 3 пальця, щоб швидко дістатися до нього на основі візуального відгуку вгорі екрана. Тепер мені потрібно вручну перемістити мишу вгору екрана. Так неймовірно дратує!
Art Geigel

просто потрібен параметр налаштувань. якщо вам подобається так чи інакше, зможете вказати, яку поведінку ви хочете. не все повинно бути
однорозмірним

13

У мене є робота, щоб встановити гарячий кут у верхньому лівому куті, щоб відкрити контроль місії. Таким чином, коли я відкриваю контроль над місією через це, вони вже розширюються.

Це все ще працює, але bettertouchtools 1.24 додав керування місією шоу та одразу покажіть попередній робочий стіл, який працює майже ідеально.


1
Тільки якщо ви використовуєте верхні кути
LyK

На жаль, у версії 1.27 кращогодоступних інструментів ця функція не працює для мене. Це здається помилкою, тому що всі вікна трохи хитаються (всього кілька пікселів), коли я роблю "Двічі пальцем у два пальці" :(
JBantje

Я використовую v1.27, і він чудово працює для мене.
Аарон

це не працює для мене.
ahnbizcad

1
Примітка: BBT не буде працювати, якщо залишити жест osx активним.
Андрес Канелла

10

На цей час мені вдалося обійти це питання, використовуючи BetterTouchTools. Зокрема, я встановив жест пальцем на 3 пальці, щоб перемістити мишу вгору екрана і знову назад. Це досить безшовно, що я не бачу, щоб миша насправді рухалася, і це робитиме зараз.

BetterTouchTool жест трекпада

Тим часом я теж надсилав відгуки Apple про цю зміну.

Схоже, вони підштовхують усіх до використання функції повноекранного режиму, яка автоматично розширює панель пробілів, коли Mission Control відкривається з програми на повноекранному екрані / робочого столу. Але багатьом з нас користувачам BetterTouchTool спеціально не подобається, як функція повноекранного режиму OSX працює, і тому не користується ним.

Якби була функція повноекранного режиму за замовчуванням завжди показувати, а не приховувати панель меню OSX, я б, напевно, звик до цього. Варіанти хороші :)


1
так, я погоджуюся, що людям справді, мабуть, не потрібні були додаткові 40 пікселів вертикального простору для контролю місії. Мінуси роздратування переміщення настільних комп’ютерів, коли ви наводите курсор на них, більше, ніж переваги додаткового простору управління місією. Я впевнений, що 95% людей погодиться. Їм потрібно лише дозволити можливість перемикати це в налаштуваннях контролю місії. справу зроблено. Вставте булевий. оберніть код навколо заяви if-else. Зробіть інший прапорець налаштування. зроблено.
ahnbizcad

3
BTT тепер має спеціальну дію під назвою "Контроль місії та негайно показати попередній перегляд робочого столу", тому макрос більше не потрібен;)
Алессандро Вендрусколо

9

Розробник Брайан Кендалл створив це для відновлення старої поведінки: https://github.com/briankendall/forceFullDesktopBar

Він вводить код у процес Dock для виклику методу, який показує управління місією з встановленим showFullBarпараметром true. Тож хоч це злом, це досить чистий, який добре працює для всіх різних способів активізувати управління місією (наприклад, я використовую комбінацію клавіш, 2-пальцевий дотик до магічної миші та проведіть пальцем по трекпаді 3 пальцем).

Дивовижно, чому Apple не включила цей параметр як перевагу, коли це так просто.


1
На жаль, з README: "forceFullDesktopBar наразі не працює з macOS Sierra. Хоча я намагаюся розібратися, як її оновити, є хороший шанс, що я ніколи не зможу. Док в 10.12 був значно переписаний у Swift, а зручні методи Objective-C, які було легко витягнути з її бінарних даних і мали чітко прочитані імена та аргументи, тепер відпали, замінившись функціями, які взагалі не мають символу ".
jononomo

Це сталося після Ель-Капітана, але є нова програма того ж автора: дивіться мою відповідь .
durka42

1
Для тих, хто ще читає, я оновив forceFullDesktopBar для роботи в macOS 10.13 та 10.14.
GuyGizmo

4

Хоча BetterTouchTool (BTT) тепер виконує дію "Контроль місії та негайно показати попередній перегляд робочого столу", яку можна призначити жестом трекпадної панелі, існує прикрою затримкою між початком управління місією та відображенням попереднього попереднього перегляду робочого столу.

Я натрапив на макрос, схожий на, але трохи інший від запропонованого @Arctus, що повертає мене до майже тієї ж поведінки, що і в Yosemite.

Перший крок - включити верхній лівий "гарячий кут", щоб показати управління місією.

введіть тут опис зображення

Крок другий - такий макрос у BTT:

BTT макрос

РЕДАКТУВАННЯ: Вам також потрібно встановити стандартний жест управління місією трекпадів для пальця вгору трьома або чотирма пальцями (здається, неважливо, який).

введіть тут опис зображення


Поведінка могла змінитися зараз, оскільки це майже миттєво!
Дейн

3

Граючи навколо, я дізнався, що ескізи відображаються лише тоді, коли користувач переходить на управління місією під час активного використання програми на весь екран.

Якщо ви використовуєте кілька моніторів, на всіх екранах має бути включена програма, що працює в повноекранному режимі.

Тому наразі спробуйте мати повноекранний додаток на всіх моніторах.


Я намагався. Показ мініатюр відображався лише тоді, коли я провела пальцем із програми на повноекранному екрані. На ньому не відображалися ескізи, навіть якщо в повноекранному додатку було перенесено інший додаток.
Чортові овочі

Правда, коли на будь-якому робочому столі всі пробіли згортаються. Якщо ви користуєтесь повноекранним додатком, усі простори розширюються. Не впевнений у мультимоніторі, але на вбудованому це працює так.
akaRem

3

Я знайшов якесь вирішення. Якщо у вас багато місця, вони відображатимуться як розширені мініатюри, навіть якщо управління місією запускається зі звичайного робочого столу.

Наприклад, у моєму MacBook Pro 13, коли у мене є 1 робочий стіл + 7 повноекранного сафарі або 3 настільний + 6 повноекранного сафарі, все відображається як раніше.


3

Мій друг, у якого бета-версія 10.11.4, сказав, що ця реалізація повертається. Було б добре, якби вони зробили це перевагою. Ось скріншот, який він мені надіслав:

Ескізи управління місією

Редагувати: Ця інформація невірна. Управління місією показує ескізи миттєво, коли є велика кількість пробілів.


О, це добре. Нарешті, Apple слухала користувачів.
Чортові овочі

2
Дякуємо за вклад. На жаль, ваш друг може помилитися. На цьому скріншоті відкрито багато просторів (також "робочих столів") (17 з них). Як я описав у своїй відповіді (і як спочатку вказував @akaRem), якщо у вас є одночасно відкрито більше певної кількості пробілів (у моїх тестах було 13 пробілів), попередній перегляд робочого столу автоматично з’являється після активізації місії контроль. Тож поведінка, яку зазнає ваш firend, може бути наслідком цього ефекту. Чи можете ви знову провести тест свого друга, відкривши лише 2 або 3 місця, і подивіться, що станеться? Дякую.
Sherlock_HJ

@Sherlock_HJ Ви маєте рацію. Мій друг помиляється.
адрум

3

Оновлення Сьєрра / Висока Сьєрра

Для того, щоб стежити за Kevin C. «s відповідь , автор forceFullDesktopBar створив нову версію, https://github.com/briankendall/missionControlFullDesktopBar , яка працює на 10.12+. Встановити це було трохи, але для мене це чудово працює - єдине знайдене нами рішення, яке не має жодної затримки!

Кроки налаштування:

 1. Вимкніть жест управління місією в System Preferences -> Trackpad.

 2. Клоніруйте сховище місіїControlFullDesktopBar

  • git clone https://github.com/briankendall/missionControlFullDeskopBar
 3. Відкрити missionControlFullDeskopBar.xcodeprojв Xcode.

 4. Побудуйте проект (⌘B).

 5. Дізнайтеся, куди він пішов, перевіривши File -> Project Settings.... На моїй машині це ~/Library/Developer Tools/Xcode/DerivedData. І там буде папка, яка починається з назви проекту (наприклад, missionControlFullDeskopBar-cjhllkdjkhncuzglpiezmyqmdufu).

 6. У BetterTouchTool прив’яжіть ярлик для управління місією Execute Shell Script / Task. Оскільки Launch Path, введіть повний шлях до скомпілювати виконуваного файлу: ~/Library/Developer/Xcode/DerivedData/missionControlFullDesktopBar-cjhllkdjkhncuzglpiezmyqmdufu/Build/Products/Debug/missionControlFullDesktopBar.app/Contents/MacOS/missionControlFullDesktopBar(налаштувати , якщо ваші шляхи різні). Як Parameter, введіть -d -i.

  Деталі командної оболонки BetterTouchTool

  Необов’язково: прив’яжіть інший ярлик для звільнення від управління Місією. Мене звикли проводити пальцем чотири пальці вниз, щоб відхилити, але відключення переведення чотирма пальцями вгору в системних налаштуваннях позбулося цього. Як швидко виправити, я зв'язав чотири пальці пальцем до Escape у BTT. Повна настройка BTT:

  Налаштування ярлика BetterTouchTool


2

Гаразд, хлопці, у мене є швидке вирішення для Високої Сьєрри, яка відновить стару поведінку без сторонніх інструментів чи жестів, які не вважають себе правильним. ЗАРАЗ, вам потрібно буде підключитися до зовнішнього монітора. Ось що ви робите:

1) У налаштуваннях> Керування місією увімкніть "Відображати окремі простори" (я не знаю, чи потрібно це, але мені доведеться вийти з системи, щоб перевірити це)

2) На зовнішньому моніторі на повноекранному екрані залежно від програми

3) Тада! Тепер усі місця ваших моніторів за замовчуванням розширені у вигляді мініатюр, навіть у тих, що мають лише 2-3 місця.

Ви можете зробити повноекранний екран на будь-якому моніторі, який, мабуть, не є вашим основним. Ви повинні тримати додаток на повноекранному екрані зовнішнього монітора, щоб інші монітори мали попередній перегляд мініатюр.


0

Окрім відповіді pjv та Arctus , я знайшов тимчасову координату миші (0,0), щоб не надійно запускати попередній пробіл. Половина моєї роздільної здатності дисплея на осі x і невелике відхилення по осі y працюють нормально. На моєму MacBook Air з роздільною здатністю 1440х900 (720,25) є надійною настройкою.


0

Щоб кинути ще один капелюх на ринг для Better Touch Tool , схоже, вони зараз надають цю дію прямо з коробки:

 1. Виберіть глобальну програму
  Виберіть глобальну програму
 2. Виберіть жест сенсорної панелі
  Виберіть жест сенсорної панелі
 3. Додайте новий жест
  Додайте новий жест
 4. Виберіть "Проведення пальцем вгору"
  Виберіть "Проведення пальцем вгору"
 5. Виберіть Заздалегідь визначені дії
  Виберіть Заздалегідь визначені дії
 6. Пошук "Контроль місії та негайно показати попередній перегляд робочого столу"
  Контроль місії та негайно показати попередній перегляд робочого столу
 7. Це має виглядати так наприкінці
  Підсумок жестів
  Поля жестів

0

місіяControlFullDesktopBar чудово працює на Високій Сьєррі. У мене це працює з Hammerspoon, щоб перехопити натискання клавіш Mission Control (F3), відео про це працює тут , дивіться мою повну конфігурацію молотка тут :

-- if missionControlFullDesktopBar installed, intercept Mission Control (F3) keypresses and launch it instead
-- See https://github.com/briankendall/missionControlFullDesktopBar
local MCFDB_PATH = '/Applications/missionControlFullDesktopBar.app/Contents/MacOS/missionControlFullDesktopBar'
local mcfdbSize = hs.fs.attributes(MCFDB_PATH, 'size')
if mcfdbSize then
  local MISSION_CONTROL_KEYCODE = 160
  local log = hs.logger.new('missionControlFullDesktopBar', 'debug')
  log.i('missionControlFullDesktopBar found, intercepting Mission Control key events')
  function handleMissionControl(e)
    local code = e:getProperty(hs.eventtap.event.properties.keyboardEventKeycode)
    if code == MISSION_CONTROL_KEYCODE then
      -- ignore auto-repeats
      local isAutoRepeat = e:getProperty(hs.eventtap.event.properties.keyboardEventAutorepeat)
      if isAutoRepeat == 1 then
        return true -- discard
      end
      -- don't intercept cmd+f3 or ctrl+f3
      local flags = e:getFlags()
      if (flags.cmd or flags.ctrl) then
        return false -- propogate
      end
      local type = e:getType()
      if type == hs.eventtap.event.types.keyDown then
        --log.i('intercepted Mission Control DOWN')
        os.execute(MCFDB_PATH..' -d -i')
        return true -- discard
      elseif type == hs.eventtap.event.types.keyUp then
        --log.i('intercepted Mission Control UP')
        os.execute(MCFDB_PATH..' -d -r')
        return true -- discard
      end
    end
    return false -- propogate
  end
  trapMissionControl = hs.eventtap.new({hs.eventtap.event.types.keyDown, hs.eventtap.event.types.keyUp}, handleMissionControl)
  trapMissionControl:start()
end
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.