Різниця у розмірі iOS 9 та iOS 8


0

Wired повідомив сьогодні, що нове програмне забезпечення iOS9 буде розміром лише 1,3 ГБ. Значно менше, ніж 4,6 ГБ iOS8.

Моє запитання досить просте - як це можливо? Чи було багато зайвого коду в iOS8?

Джерело - http://www.wired.com/2015/06/ios-9-new-features/?mbid=social_fb


Можливо, тому, що Swift менш важкий, ніж Objective-c, можливо, деякі функції були видалені ... Є багато можливостей.
StrawHara

Я не ставлю це як фактичну відповідь, тому що я не на 100% впевнений у тому, як працює ця частина, але я десь прочитав, що якщо у телефону мало місця на пам’яті, це підкаже користувачеві видалити вибір програм для встановлення оновити, а потім автоматично встановити їх після завершення. Швидкий google, ймовірно, дасть певні результати, щоб підкріпити це, оскільки це було позначено на початку бета-версії розробника.
SteppingHat

Відповіді:


1

Оптимізовано простір, необхідний для завантаження першої частини інсталятора. Можливо, інженер може отримати будь-яку кількість компромісів - у цьому випадку було зроблено роботу, щоб зменшити слід завантаження.

Я не реінструював інсталятор, але я вважаю, що iOS 8 додав нові функції для кращого очищення та оновлення гаків, тому це більше особливість iOS 8, яка запускає новий інсталятор, ніж 9, настільки менша. Я впевнений, що 9 дещо менший, але це великий стрибок, як ви помітили.


Отже, якщо мій друг все ще перебуває на iOS 7 через потребу в просторі 8, чи все-таки установка iOS 9 буде розміром iOS 8?
user24601

iOS 9 встановлюється лише понад 8. Тож їм доведеться це зробити спочатку. @ user24601
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.