Чи є на iOS веб-інспектор?


5

Щоб зрозуміти, я шукаю веб-інспектора (як Chrome ), який я можу використовувати на пристрої iOS, як iPad, для налагодження веб-сторінок без комп’ютера .

Я знаю, що ви можете підключити телефон до свого ноутбука та зробити віддалену налагодження , але це не те, про що я прошу.

Передумови: Я веб-програміст, який думає викинути MacBook Pro для нового iPad Pro . У мене повноцінне налаштування середовища для розробників на Nitrous , і у мене є безліч можливих замін для Sketch (наприклад, iDraw , хоча я невпинно запускаю команду Sketch, щоб оголосити версію для iOS, оскільки я б хотів залишитися з Sketch якщо це взагалі можливо). Єдине, чого мені не вистачає, це веб-інспектор, який використовує на самому iPad для налагодження CSS & JS.

Отже, чи є такі рішення для налагодження веб-сторінок на iOS без комп’ютера ?


Я думаю, що використання ipad буде повільніше без миші.
historystamp

Відповіді:


2

Я знайшов це додаток, але не впевнений, наскільки він обширний порівняно з традиційним веб-інспектором

Веб-інструменти Ergo від Джеймса Фінлі https://appsto.re/us/3vdC_.i

Повідомте мене, чи знайшли ви альтернативу чи щось таке


1

Я використовую MIHTool: https://www.mihtool.com/ - Це не так добре, як перебувати в Chrome на Робочому столі, але це робить якусь роботу!

Я також використовую веб-переглядач https://itunes.apple.com/us/app/inspect-browser/id1203594958?mt=8


Чи дозволяє програма Inspect Browser налагоджувати JS крок за кроком так само, як хром у Windows, натискаючи f12 і покроково натискаючи клавішу f10? Дякую.
користувач1788736

1

Ви можете спробувати браузер Gear. Він може перевіряти елементи, переглядати джерело, колір пікапа, знімок на весь екран та багато іншого, а також доступний як для iPhone, так і для iPad.

https://gear4.app


-1

Вам потрібно зайти в Налаштування -> Додатково -> Веб-інспектор, а потім увімкнути його та підключити комп'ютер та перевірити потрібну веб-сторінку.


1
Питання в тому, як налагодити без комп’ютера.
Марк
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.