Чи потрібно для оновлення iOS 9 спочатку встановити iOS 8.4.1?


9

На роботі у мене є 3 пристрої, з якими сьогодні можна експериментувати: iPhone 5, iPhone 6 та iPad mini.

На iPhone 5 був встановлений iOS 8.4.1. Ранком сьогодні (у східному часовому поясі США) iOS 9 з'явився на iPhone 5 як оновлення.

Мої iPhone 6 та iPad Mini мають на собі iOS 8.4 (не 8.4.1, 8.4). Оновлення програмного забезпечення на обох пристроях пропонує оновити до 8.4.1.

Приблизно через годину очікування я вирішив спробувати встановити 8.4.1 на своєму iPhone 6. Впевнений, щойно я пройшов процес встановлення та активно в Інтернеті, мені запропонували оновлення до iOS 9.0. Мій iPad mini все ще показує наступне оновлення як iOS 8.4.1, а не 9.0.

WTF? Це великі, трудомісткі оновлення. Дуже нерозумно завантажувати та запускати повний процес встановлення для проміжного крокового оновлення.

Це так, як Apple робить оновлення повітря до iOS 9? Я думав, що Apple вбудовує оновлення у "комбіноване оновлення?" але не бачите іншого способу зробити шапку, крім завантаження встановленого зображення та використання iTunes для оновлення через USB.

Відповіді:


7

ця проблема виникає, коли у вас вже є завантажене оновлення (наприклад, ви завантажили 8.4.1, але ще не встановили його). Найпростіший спосіб виправити - видалити оновлення (Settings-General-Usage-Manage Storage - шукайте iOS8.4.1 (або будь-яку іншу версію завантажено).

Після видалення старого оновлення чек на оновлення програмного забезпечення покаже iOS9


Це звучить як найімовірніше пояснення, тому я приймаю це. На одному з моїх пристроїв я зробив жахливе двоетапне оновлення спочатку до 8.4.1, а потім до 9.0. З іншого я чекав, поки я повернувся з роботи додому та встановив оновлення через iTunes, яке, схоже, не страждає від цієї проблеми. Мені доведеться перевірити це рішення, коли я буду готовий оновити один із своїх інших пристроїв.
Дункан C

2

Так, якщо ви не встановили 8.4.1 і вам не запропонували встановити 9.0, виявляється, що встановлення 8.4.1 також дозволить вам оновити до 9.0.

Я чинив опір модернізації до 8.4.1, оскільки я не дуже переймаюся Apple Music. Я дуже хотів 9.0, але до сьогодні оновлення не було для мене ввімкнено. Я нарешті вирішив спробувати встановити 8.4.1 як шлюз до 9.0, і це спрацювало. Відразу після мого оновлення я пішов перевіряти інші оновлення і був радий побачити, що 9.0 тепер доступний.


2

Видалення завантаженого 8.4.1 з мого iPhone негайно відкрило завантаження 9.0. Я погодився б, що вам не потрібно спочатку встановлювати 8.4.1.


0

Ні, це не є. Ви можете встановити 8.0 та оновити безпосередньо на iOS 9.0. Іноді доводиться чекати, коли Apple перестане підписувати останній реліз (iOS 8.4.1), перш ніж він запропонує наступний реліз (iOS 9.0). До цього часу ви зможете завантажити та встановити оновлення iOS 9.0 через iTunes.


На сьогоднішній день я не можу встановити iOS 9, якщо спочатку не встановлю 8.4.1.
Duncan C

Це, мабуть, вирішує питання про те, чи пристрій вже почав оновлюватись до iOS 8.x. Якщо ні, то ви праві. Якщо так, то ваша відповідь не є повною.
bmike

0

Не потрібно завантажувати iOS 8.4.1, він буде оновлений прямо до iOS 9 з iOS 8.2.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.