Відсутня програма Apple News


13

Щойно я оновив iOS9, але не можу знайти додаток Apple News. Усі веб-сайти означають, що додаток News є частиною випущеної версії iOS9. Цікаво, що новинка на сайті Apple у Великобританії, що нового у iOS9, передбачає, що "скоро". Це лише проблема Великобританії?


У вас ще є газетний кіоск?
RedEagle2000

Я не думаю, що так ... Я ніколи його не використовував, але пошук в центрі уваги не перераховує.
BudgieUK

Це дуже дивно. Я перебуваю у США, але з моменту завантаження першої бета-версії iOS 9. у мене з'явився додаток News
RedEagle2000

2
"Apple сказала, що вона запускається першою в США, Великобританії та Австралії". З цієї статті CNET: cnet.com/uk/news/apple-launches-news-app/#
RedEagle2000

У мене на iPad є iOS 9.1 beta, і це на цьому!
BudgieUK

Відповіді:


9

Потрібно встановити свій регіон із settings.app до США

будь ласка, дивіться додаток


Я встановив його на Usa на своєму iPad, і він працює з бета-2, навіть я перебуваю в Туреччині і немає
vpn

Я змінив свій "регіон" на США, і тепер він є!
BudgieUK

1
"Вам потрібно встановити свій регіон від settings.app до США" - це призведе до появи програми "Новини", але я сумніваюся, що це ми маємо робити.
Пол Д. Уейт

1
@AndrewFerrier хаха, це навряд чи є причиною зневажати людей? Ця відповідь сприяє своєму шляху. Ви не можете просто заперечувати людей, оскільки ви особисто не згодні з підходом. Щонайбільше ви просто додати коментар. Крім того, ви насправді не пояснили, що "вплив на багато інших речей у системі" взагалі. Чи повинен я також визнати, що це було відповіддю?
xji

1
Правильно, замість того, щоб схилитись та захоплюватися коментарями, чому б просто не змінити відповідь, щоб додати відповідне попередження?
Майк Чемберлен
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.