Видалення заголовків новин із Spotlight Search в iOS 9


37

Як я можу вимкнути заголовки новин із Spotlight Search в iOS 9?

введіть тут опис зображення


1
Якщо вимкнути пропозиції прожекторів, історія новин не стирається. Чи є спосіб стерти історію новин, щоб минулі статті не з’являлися, коли відповідні слова вводяться у вікно пошуку? Дякую

@ user173916 Можливо, вимкніть НОВИНИ під час ПОШУКОВОГО ПОШУКУ? Я не впевнений, чому це не працювало для вас.
Джанго Райнхардт

Відповіді:


2

З iOS 10 тепер ви можете видалити віджет News із блокованого екрана та центру сповіщень так само, як ви видаляєте інші віджети.


І який би це шлях? Я тупою і, здається, не можу сам це зрозуміти.
Джонатан ван Клут

нарешті зрозумів це. Вам потрібно прокрутити весь шлях до центру сповіщень і натиснути Редагувати, тоді ви можете видалити / додати віджети.
Джонатан ван Клут

30

Я думаю, що справа в тому, щоб вимкнути "Пропозиції прожектора" на панелі налаштувань "Загальний> Прожекторний пошук", а залишити "Пропозиції Siri" увімкненими? Це поховано в списку!

введіть тут опис зображення


@ Марк Подяка Марк. У вас є скріншот цього робочого?
Стів Мозер

2
Це вимикає набагато більше, ніж просто Новини в центрі уваги. Він вимикає всі пропозиції Spotlight під час пошуку, як веб-статті та звернення в App Store.
AndyGeek

@AndyGeek Це не вимикає веб-статті. Я все ще бачу результати Bing під час пошуку, а внизу сторінки є можливість пошуку в App Store.
Джанго Рейнхардт

1
Хороший улов. У мене теж були пропозиції від уваги. Цікаво, чому я поруч, а ти - ні. Ви десь відключили це?
bmike

У моєму iOS 9.3.2 на цій панелі є лише одне головне налаштування: "Пропозиції Siri" (плюс окремі перемикання програм). Немає варіантів "Пропозиції прожектора". І якщо ви не бачите "Пропозиції Siri", на екрані пошуку є панель пошуку. Я пропускаю іншу настройку? Дуже хотілося б просто вимкнути новини (він збирає такі смішні джерела).
Саймон Схід

6

У американській мові речі досить легко налаштувати. Існує перемикач з назвою Новини, який керує цим джерелом інформації для прожектора.

Відкрийте додаток налаштувань, торкніться загального, натисніть пошук прожектора, вимкніть новини (список сортується в алфавітному порядку, спочатку він вимкнено екраном)

введіть тут опис зображення

Щойно вимкніть це, ви побачите екран пошуку, як внизу (я обрізав піктограми вгорі, а під нижньою обрізкою є порожній синій пробіл)

введіть тут опис зображення

Я не в змозі перевірити інші локалі, але, можливо, інші можуть допомогти відредагувати або опублікувати їх рішення.


3
Це видаляє результати під час пошуку, але прожектор все ще показує пропозиції News.app під час першого перегляду цього екрана без пошуку.
Стів Мозер

1
@SteveMoser Яку збірку ти працюєш? Ви перезавантажилися, щоб переконатися, що налаштування встановлено правильно? Крім того, переконайтеся, що у вас є кілька ГБ місця на пристрої для відновлення прожектора після внесення змін. Мій пошук у центрі уваги досить чуйний, коли я додаю або виймаю речі із суміші. Дивні люди вклинюються в нього.
bmike

1
У Великобританії не існує додатка для новин у версії iOS. Дякую за роботу, але це мені, на жаль, не допомагає.
Джанго Рейнхардт

2
все - я стрибав @SteveMoser щодо голосів :-) Я зрозумію свою відповідь про місцевість США. Мені не потрібні голоси і оцінюю коментарі - прохання для більшої ясності.
bmike

2
@bmike Тут виберіть коментар. ;)
Стів Мозер

6

Перейдіть у Налаштування> Загальне> Пошук прожекторів.

Вимкніть "Карти", щоб позбутися розділу "Поруч". Якщо вимкнути "Пропозиції під прожектором", вилучаєте статті з новин.


2

Схоже, це справа все або нічого. Якщо ви перейдете до Загального> Пошук у центрі уваги, тоді вимкніть пропозиції Siri, вони позбавляться від пропонованих новин, але також позбудуться запропонованих контактів та додатків.


1
У мене є пропозиції Siri на 4 окремих пристроях iOS, і жоден не має новин на будь-якому екрані прожектора. Може статися щось інше, про що ми ще не з'ясували, але для мене це не все чи нічого.
bmike

1
@bmike Це могло бути. Мені б дуже хотілося знати, що відбувається.
Стів Мозер

2

Перейдіть у розділ Загальні → Пошук прожекторів та вимкнення веб-результатів Bing, пропозицій новин та прожекторів та voilà!


Це вірно. Немає необхідності взагалі відключати пропозицію Siri, ані американський.
hectorpal

-1

перейдіть до розділу Загальні> Пошук прожекторів> Поворот "Пропозиції про уваги" в результатах пошуку


-1

Гаразд, замислюючись над цим, здається, що прожектор пропозицій є одним, я навіть повторно ввімкнув Новини, і внизу розділ залишається порожнім (UK Locale)

Домовились. Результат такий самий для місцевості в Австралії. 👍


Ось про що вже йдеться у прийнятій відповіді на цій сторінці?
Джанго Райнхардт

-2

Вам потрібно вимкнути "пропозиції SPOTLIGHT", а не "пропозиції SIRI". Налаштування, Загальне, Пошук прожектора, прокручуйте вниз, доки не з’явиться "Пропозиція про прожектор", а потім вимкніть його.


Вже є прийнята відповідь, яка говорить, що ...?
Джанго Рейнхардт

-2

Просто вимкніть пропозиції сирі, це заблокує все інше.


Ласкаво просимо до "Запитайте різних". Ми цінуємо інформацію, але, будь ласка, опублікуйте мікровідповіді у коментарях, коли ви отримаєте репутацію. Крім того, будь ласка, додайте більше деталей, оскільки ми хочемо, щоб відповідь була використана іншими людьми та тими, хто має менше технічних знань. Ви можете додати, наприклад, скріншоти, навігацію до опції тощо
TheBro21
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.