Xcode 7 розробляється для iOS без облікового запису розробника


25

Я оновив свій iPod до iOS 9 і хочу зробити власні додатки для цього, однак я не хочу платити за рахунок розробника через те, скільки це коштує. Я читав, що в Xcode 7, що ви можете розробляти додатки для iOS без облікового запису розробника, для мене це не здається, натомість, коли я намагаюся створити тестову програму (порожній додаток для єдиного перегляду), я отримую помилку із запитом "ні Знайдено ідентичності підпису коду "і вимагає від мене" приєднатися до програми ".

Чи є спосіб я розробляти додатки, не платячи за рахунок розробника (чи є опція "безкоштовний" в опціях програми чи ні? Не хочу проходити кроки і дізнатися, що мені платили 99 доларів!)


2
Причини вибору андроїда через iOS повільно руйнуються - я хотів би побачити це швидше, але це бажаний крок вперед, щоб люди могли запускати код на своїх пристроях.
bmike

@bmike Добре було б одного дня мати можливість "завантажувати" програми без Xcode.
iProgram

Відповіді:


23

Вам не потрібно платити, що розробник Apple хоче отримати $ 99 за сертифікат магазину, виставлення рахунків та загальні сертифікати підпису коду.

Ваш персональний AppleID досить хороший, щоб підписувати програми в Xcode і завантажувати їх на обмежену кількість пристроїв (5 або більше) з вашого Mac, щоб почати розробку. Після того, як вам потрібен TestFlight або ви хочете зробити підписаний додаток, який перевіряється - вам потрібно заплатити, але розпочати роботу безкоштовно.

Ось як я скасував би попередній платний AppleID - вам може знадобитися підтримка Apple Developer, яка допоможе вам звільнити ваш AppleID з платної програми, якщо ви повторно використовуєте той самий AppleID (і я радимо завжди використовувати те саме і не створювати нові облікові записи, коли ви працюєте в така гикавка).

Натомість видаліть усі копії Xcode, які ви могли встановити раніше - незалежно від того, чи є вони з магазину додатків Mac або завантажені, а потім встановіть Xcode 7 з магазину додатків Mac:

Після завантаження запустіть програму та перейдіть до налаштувань:

  • натисніть Облікові записи
  • натисніть + внизу ліворуч та додайте ідентифікатор Apple
  • введіть персональний Apple ID, той, який ви використовуєте для App Store, добре використовувати для повторного використання
  • ти закінчив

Коли ви створюєте додаток для iOS, підключіть пристрій iOS та оберіть цей AppleID, щоб підписати додаток, коли його буде запропоновано.

введіть тут опис зображення


2
Вибачте, але це не спрацювало для мене. Я думаю, що вам потрібно знати про конфігурацію навколо профілів надання, оскільки я продовжую отримувати цю помилку: "Не знайдено профілів забезпечення, що не закінчився,". Також, згідно з документацією, для створення профілю резервування необхідний сертифікат розробки. "Наприклад, Xcode автоматично реєструє ваш пристрій і запитує ваш сертифікат розвитку, обидва вони необхідні для створення профілю забезпечення команди."
AlxVallejo

Можливо, вам доведеться очистити старі підписи. Ви можете перевірити це, створивши новий обліковий запис користувача та спробуйте Xcode без старої брелки, якщо ви хочете уникнути очищення certs, @AlxVallejo
bmike

1
Я думаю, що ви можете використовувати три пристрої для розробки лише тоді, коли не платите за рахунок розробника.
Flimm

це працює? хтось ще, хто це спробував?
Amare

7

будь ласка, виконайте наступні кроки: -

Вимоги: на своїх пристроях (iPhone або iPad) ви повинні мати iOS 9, останню версію Xcode 7, і вам знадобиться безкоштовний обліковий запис розробника, який дозволяє "протестувати на пристрої".

Крок 1. Запустіть програму, яку потрібно запустити на пристрої.

Крок 2. Підключіть свій iOS-пристрій через USB.

Крок 3. У спадному меню вибору пристрою виберіть свій пристрій (а не тренажер).

Крок 4: Зачекайте, як Xcode 7 індексує та обробляє файли символів. Це також може зайняти деякий час, тому будьте терплячі. Після завершення статус скаже готовий.

Крок 5: Натисніть кнопку Відтворити (Запустити додаток). Ви, ймовірно, отримаєте помилку, яка говорить "не вдалося підписати код". Нічого страшного. Клацніть Виправити випуск та натисніть Додати, щоб увійти, використовуючи свій обліковий запис розробника. Пам'ятайте, що вам не потрібен платний обліковий запис розробника, але вам знадобиться безкоштовний обліковий запис розробника (Apple ID). Якщо у вас немає облікового запису розробника, створіть його, натиснувши натомість Приєднатися до програми.

Крок 6: Після входу в систему знову натисніть кнопку Відтворити, щоб продовжити компіляцію. Ви можете отримати ще одну помилку, яка говорить про те, що ідентифікатор програми з ідентифікатором… недоступний. Введіть інший рядок. Щоб виправити це, перейдіть на вкладку Загальне та дайте ідентифікатору групи унікальне ім’я (видаліть ім’я між двома крапками та додайте власне ім’я. Залиште префікс та суфікс як є).

Крок 7: Ще раз натисніть кнопку Відтворити. Компіляція має завершитися, і ви побачите додаток, яке ви склали, з’явиться на домашньому екрані пристрою iOS.

Крок 8: Вам потрібно буде дозволити доступ до програми, довірившись розробнику на пристрої iOS. Це можна зробити, перейшовши в Налаштування → Загальне → Профіль і торкніться програми розробника та надавши доступ.

Крок 9: Запустіть додаток на головному екрані вашого пристрою, і iOS повинен дозволити вам ним користуватися. Щасливий підпис коду :).

Примітка. Ви не можете перевірити Push Notification та In-App Buy на акаунті безкоштовного членства.


Ласкаво просимо в "Запитайте різних"! Будь ласка, не дайте відповідей лише для посилань. Ми шукаємо відповіді, які пояснюють, чому він відповідає на питання, а також чому це найкраща відповідь. Посилання можуть змінюватися з часом, і тоді ми втратимо контекст питання-відповідь. Див. Як відповісти, щоб отримати інформацію про те, що є гарною відповіддю. - З огляду -
fsb

@Fbara дякую за пораду. Подивіться, будь ласка, мою відповідь, коли я редагуюсь. :)
kiran patil

Спасибі. Добре, щоб у відповіді були посилання, просто бажано додати "відповідне" інформацію до відповіді. Крім того, ви заявляєте "будь ласка, перейдіть за наведеними нижче посиланнями", але посилання немає. Або видаліть речення або додайте до відповіді посилання.
fsb

4

Ви можете розробити програми для власного пристрою iOS, який реєструється на https://developer.apple.com/resources/ .

введіть тут опис зображення

Реєстрація в будь-які конкретні програми для розробників - це окремий крок, який вам не потрібно робити. Щасливе кодування.


1
Я не думаю, що нічого з цього більше не потрібно. Дивіться мою відповідь ...
bmike

Спасибі. Це спрацювало. Однак у мене є інше питання. apple.stackexchange.com/questions/206143/…
iProgram

0

Рішення, яке було позначено, працює. Але замість повторного завантаження ви можете видалити тимчасові файли, які Xcode створює під час першого запуску. Це можна зробити за допомогою таких програм, як CleanMyMac.

  1. Виберіть Xcode, тоді він знайде відносні файли
  2. виберіть усі, крім фактичного бінарного файлу Xcode.app
  3. Видаліть їх

І ви готові розпочати нову установку Xcode

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.