Як змінити iPhone між тихим та вібраційним


1

У мене є iPhone 5s, і я люблю лише мовчати та вібрувати. Я ніколи не використовую звук. Чи є спосіб, щоб я міг призначити вимикач збоку телефону безшумним або вібруючим? Я не проти використовувати кнопки гучності на боці, як я робив, коли у мене був андроїд, але я помітив, що яблуко не дозволяє легко використовувати переміщення між вібруванням і безшумністю, не заходячи в меню налаштувань. Заздалегідь спасибі.


Що ви маєте на увазі «мовчати і вібрувати»? Ви маєте на увазі не шум і вібрацію для 1), а потім не шум, а вібрація для 2)?
Аарон

Відповіді:


1

Якщо ви встановите, що телефон не вібрує на дзвінку, а вібрує на безшумному режимі, ви можете змінити свою мелодію на ту, яка не видає звуку.
Вам доведеться повторити це для кожного типу сповіщень нижче, якщо ви хочете, щоб взагалі нічого не звучало.

Я зробив свій власний, але Google має багато результатів, якщо шукати "безшумну мелодію"

Потім бічний вимикач буде змінюватися між тихим [увімкнутим] та вібрувати [вимкнено]

введіть тут опис зображення


0

Ні, змінити це в iOS неможливо. Однак "тихий" режим Apple буде "Не турбувати", до якого можна отримати доступ у Центрі управління.

Отже, як альтернатива бічному вимикачу, ви можете переконатися, що Control Center увімкнено на екрані блокування, а потім просто проведіть пальцем вгору знизу та торкніться піктограми місяця. Це не так зручно, як апаратний перемикач, але, безумовно, набагато краще, ніж відкривати налаштування.

Крім того, для деяких відео (у певних додатках), наприклад, потрібно, щоб перемикач збоку телефону був увімкнено, тому вам, можливо, доведеться перемикати його тепер будь-коли, а потім.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.