Не вдається перенести покупки з iPhone на iTunes в iOS 9


15

Після оновлення до iOS 9 я не можу перенести покупки зі свого iPhone на iTunes. Буває просто запустити процес, потім він закінчується, нічого не передаючи. Однак я все ще можу перенести покупки з свого iPad з iOS 8.4, як і раніше.

  • iPhone 5c, iOS 9
  • iTunes 12.3
  • MacBook Pro 13 "з дисплеєм Retina, середина 2014 року, OS X El Capitan

Мабуть, не так багато людей користуються цією функцією "трансферних покупок", тому вона не отримала реальної уваги. Я багато використовував його, я оновлював свої додатки на своєму iPhone, передавав їх на iTunes та оновлював свої додатки iPad за допомогою iTunes. Проте я можу оновлювати свої програми за допомогою iTunes та оновлювати програми на всіх своїх пристроях.


Я оновлюю свої додатки для iPhone, а потім використовую для оновлення решти сімейств додатків iPhone. Тепер нам потрібно оновити всі окремо, якщо не використовується оновлення в iTunes ??

Боюся, що так. До речі, оскільки це не відповідь, її модератори незабаром видалять.
Бехдад

Якщо у вас є нове запитання, будь ласка, задайте його, натиснувши кнопку Задати питання . Додайте посилання на це питання, якщо це допомагає надати контекст.
користувач151019

1
Дякую за це запитання. Нещодавно я зіткнувся з тією ж проблемою, і мені було цікаво, що не так з iTunes. Apple повинна була зробити це набагато зрозуміліше.
райдужна

Чи можете ви додати версію iTunes та iOS? Імовірно, виправлення в Xcode 7.0.1 та пов'язані з цим оновлення виправлять це вперед?
bmike

Відповіді:


19

Власне, це не проблема. Apple відключила передачу покупок із пристроїв із iOS 9. Це відповідь, яку вони дали на представлені звіти про помилки щодо цієї проблеми:

Відносини для розробників Apple 18 вересня 2015 14:51

Ця проблема поводиться як задумано виходячи з наступного: Програми більше не передаються з пристроїв iOS 9. Зараз ми закриваємо цей звіт про помилку. Якщо у вас є питання щодо вирішення проблеми, або якщо це все ще залишається для вас критичною проблемою, то будь ласка, оновіть свій звіт про помилку з цією інформацією.

Як пояснив NetherLinks в коментарях, це через функцію App Thinning, яку Apple впровадила в iOS 9. В основному на кожний пристрій завантажується інша версія кожної програми. Отже, програми, завантажені на iPhone, не можна використовувати на iPad. Дивіться зображення нижче, зроблене зі сторінки Thinning App у бібліотеці розробників iOS.

Проріджування додатків


Ви все одно можете оновити додатки безпосередньо в iTunes (і синхронізувати їх із вашими iDevices)
nohillside

@patrix Звичайно. Причина, коли я оновлюю свої програми за допомогою свого iPhone, полягає в тому, що якщо я оновлюю всі свої програми за допомогою iTunes, значок App Store (який вказує, скільки оновлень доступно) не зникає, і це дратує.
Бехдад

4
Можливо, це також може бути пов’язано із програмою Thinning, оскільки додаток, переданий з вашого телефону, взагалі не працюватиме на інших типах пристроїв?
NetherLinks

@NetherLinks Це дуже приємна здогадка. Звучить цілком логічно. Це зображення з бібліотеки розробників передає те саме.
Бехдад

1
Тож як я можу зберегти придбані додатки, які згодом можуть бути недоступні для повторного завантаження?
Андреас
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.