Чи можу я перемістити док-станцію ліворуч правого монітора?


24

Я встановив дисплей з двома моніторами, з ноутбуком ліворуч і головним екраном праворуч. Мені подобається мати Dock з лівого боку, але він знаходиться зліва від лівого монітора, і як такий він занадто далеко зліва.

У налаштуваннях Dock у мене є вибір лише зліва (зліва на лівому моніторі), знизу (знизу зліва на моніторі) або з правого боку (праворуч правого монітора). Чи є спосіб встановити його на лівій частині правого монітора?


Пропозиція, що не стосується Apple, буде DragThing, яка є замінником Dock, що триває з моменту існування Dock. Можна закріпити в будь-якому місці та на будь-якому екрані. Не вільний, але я не був би без нього. Ніякої приналежності, просто використовуєте її з 1995 року!
Tetsujin

Відповіді:


13

Я теж намагався зробити це налаштування, дивлячись у налаштуваннях дисплея найближче, що працювало, це це. Це не ідеально, але це робить свою роботу! Перестановіть лівий екран так, щоб екрани зустрічалися по діагоналях.

Налаштування системи> Дисплеї> Розташування


Це працює
gutenmorgenuhu

4

Я встиг досягти цього за допомогою програми Wraparound (безкоштовно). Він обертає мишу навколо ваших моніторів, щоб ви могли налаштувати розташування моніторів, щоб монітор, на якому ви хочете, щоб ваш док був, був би першим (якщо ви хочете док зліва) або останнім (якщо ви хочете його праворуч), а потім просто оберніть рух миші горизонтально.

Ось приклад розташування монітора раніше

домовленість перед використанням Wraparound

і це після

домовленість після використання Wraparound

і ось як виглядають налаштування Wraparounds

Налаштування обертання

тому врешті-решт моя реальна установка виглядає приблизно так

реалізація моніторів у реальному світі

Єдине, що не працює - це перетягнути вікно з середнього монітора вліво, воно, здається, працює на мить, але потім телепортується назад. Але я використовую додаток Spectacle (безкоштовно) для управління Windows, і я використовую ярлик для переміщення вікон між моніторами, так що це зовсім не для мене проблема.


Я 10.13.6, і Wraparound також працював на мене. У мене є вторинний монітор праворуч, але я хотів, щоб док залишився в правому краю лівого монітора. Wraparound зробив це можливим!
iled

Якщо ви швидко перетягуєте мишу під час переміщення миші, вам вдасться перетягнути з середнього монітора вліво до початку дії телепортування. Я думаю про це, як кинути вікно.
Даррель Холт

2

На жаль, я не думаю, що ти можеш. OS X, ймовірно, бачить і дисплей MacBook, і зовнішній монітор, як один екран. Оскільки ви не можете нормально поставити док на середину екрану, я сумніваюся, що ви можете поставити його ліворуч правого монітора.


Поза межами штаб-квартири Apple має бути знак, який пише: "На жаль, я не думаю, що можна". Це правильна відповідь на більшість питань, пов'язаних з MacOS.
Викиньте рахунок

2

Спробуйте це:

Спочатку встановіть основний монітор:

  • Відкрийте Налаштування системи
  • Виберіть Відображення
  • Перейдіть на вкладку Монітори
  • Перетягніть невелику білу смужку, яка відображається на графіці вашого екрана, на екран, де ви хочете розмістити док-станцію. У цьому випадку зліва направо екрана.
  • Ваші екрани на короткий час зникнуть, а док-станція повинна з’явитися там, де ви цього хочете.

Також:

  • Повернувшись до системних налаштувань, виберіть пункт Місія управління
  • Виберіть "Відображати окремі простори"

Виконання другого списку може фактично поставити док-станцію на обох екранах, якщо це було б зручніше для вас.

* Я, на жаль, не маю доступу до інших моніторів, щоб підтвердити це, тому пункти можуть бути загальними.


5
Це не працює, якщо у вас є монітор зліва від основного монітора (той, до якого ви перетягнули смугу), і ви розташуєте док-станцію ліворуч, ваш лівий монітор буде тим, на якому буде відображатися док-станція незалежно від того. У цьому полягала первісна проблема цього питання.
Лукаш

Біла смуга визначає, який монітор вважається "первинним". Це не впливає на те, де знаходиться Док. "Дисплеї мають окремі простори" - це налаштування за замовчуванням у Високій Сьєррі. Я не намагався вимкнути цю опцію, оскільки це вимагало б виходу.
Викиньте рахунок
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.