Я ніколи не хочу, щоб телефон перейшов у режим «меншої потужності», навіть якщо акумулятор телефону падає до 10%.


12

Я перейшов у режим низької енергії на своєму iDevice, і індикатор рівня акумулятора став жовтим. Тепер я підключив його і він минув 23%, а акумулятор все ще жовтий. Це означає, що я все ще в режимі низької потужності? Як вийти з режиму низької потужності? Оновлення: вона становить 55%, і вона все ще жовта.

Крім того, скажімо, що я випадково входжу в режим низької потужності, іноді воно вискакує дуже швидко. Якщо я ввійшов у режим низької потужності випадково, але не хочу бути в ньому, як тоді вийти з нього?


1
Якщо залишити зарядку iPhone з увімкненим режимом низької потужності, він автоматично відключить його, коли досягне стабільного рівня акумулятора. Близько 85% я думаю, але я не впевнений.
dordio

Добре дякую Доріто. Я підключу його та стежу за його прогресом.
1,21 гігаватт

1
Як виправив @jroschen, "Режим низької потужності автоматично відключається на 80%"
dordio

Відповіді:


19

Перейдіть у Налаштування -> Акумулятор -> Вимкнути режим низької енергії

Режим низької потужності також автоматично відключається, коли ваш пристрій заряджається до 80%.


@jaepage, якщо у вас iPhone 6S / 6S +, ви можете натиснути на піктограму Налаштування, і у вас буде швидка дія акумулятора, яка вбереться прямо в налаштування акумулятора. Я думаю, що це найшвидший шлях на сьогодні
dordio

11

Також ви можете використовувати Siri для ввімкнення та вимкнення режиму низької потужності.


Але що станеться, якщо акумулятор на 51%, як на фотографії - все одно виглядає так, що він знаходиться в режимі низької енергії. Питання в тому, як вийти з цього режиму
user151019

1
@Mark One може просто використовувати Siri, щоб також її вимкнути.
RedEagle2000

-2

Налаштування - Акумулятор - слайд-панель, щоб вимкнути його


Ласкаво просимо до "Запитайте різних". Нам подобається, щоб відповіді були не просто одним рядком. В ідеалі ви хочете пояснити, чому ваша відповідь * правильна ". Це також допомагає надати посилання, цитати та / або знімки екрана. Перегляньте наш розділ довідки Як відповісти на написання гарних відповідей на запитання
Аллан

-3

Установки - Акумулятор - Режим низької енергії


1
Чим це відрізняється від будь-яких інших відповідей, які були проголосовані?
Tetsujin

-4

Установки, акумулятор, режим низької енергії, вимкнено


Чи можете ви докладно?
JMY1000

1
Ми шукаємо довгі відповіді, які дають певні пояснення та контекст. Не просто дайте однорядну відповідь; поясніть, чому ваша відповідь правильна, в ідеалі - цитатами. Відповіді, які не містять пояснень, можуть бути видалені.
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.