Видалити сторінки зі сторінок


1

Я вирішив перетворити мій документ на двох сторінках у "Сторінках" лише на одну сторінку. Я не можу видалити другу сторінку. Це шаблон флаєра.


Дякую за запитання і ще більше дякую за відповіді. Ви б редагували, якщо ви використовуєте "Сторінки" на iPhone або Mac чи в Інтернеті? Це може допомогти іншим, якщо рішення не буде універсальним ...
bmike

Відповіді:


2

Якщо ви видалите все на другій сторінці, друга сторінка повинна зникнути. Можливо, шаблон потрібно видалити або на сторінці 2 є пробіли, які ви не бачите.

Щоб уникнути великої кількості здогадок, функція "Переглянути -> Показати невидимки" повинна зробити очевидним те, що є на сторінці:

введіть тут опис зображення

Потім на сторінці відображатимуться невидимі символи:

введіть тут опис зображення


2

Я знайшов це!

Виділіть усе (навіть якщо нічого) на цій сторінці Зазвичай це відображатиметься синім кольором, включаючи невидимки. Переконайтеся, що ви намагаєтеся виділити все, вибравши всю сторінку. Натисніть Backspace / видаліть, поки не буде очищена вся ця сторінка. Продовжуйте, поки курсор не потрапить на вашу першу сторінку. Тоді друга кримінальна порожня сторінка повинна була піти.


Я відредагував свою відповідь. Якщо це допомогло вам, будь-ласка, позначте його як відповідь! Крім того, я думаю, що ваша відповідь не додає більше елементів, ніж моя. Спасибі
MicroMachine
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.