Чи можу я видалити відео частину прямої фотографії та просто зберегти її?


19

Я хочу знімати всі свої фотографії як "Живі фотографії", але лише в тому випадку, якщо я можу швидко переглянути та видалити відео частину "Живої фотографії", щоб заощадити місце. Чи можливо це?


Я оновив свою відповідь способом видалити частину фотографії "Жива фотографія".
RedEagle2000

Відповіді:


17

Починаючи з iOS 9.3 та macOS El Capitan 10.11.4, фотографії можуть спочатку знімати частину відео Фотографії.

  • На комп'ютері Mac клацніть правою кнопкою миші Live Photo, а потім повторіть 1 Photo .
  • На iOS відкрийте Таблицю обміну з фотографії в прямому ефірі, а потім торкніться Копіювати .

Виберіть " Дублікат" як "Фотографія фотографії" , і ви зможете видалити оригінальну фотографію в реальному часі.

Ви навіть можете вибрати декілька фотографій в реальному часі та обробити їх у вигляді пакету таким чином. Це може виявитися особливо корисним, починаючи з iOS 10.3 та macOS Sierra 10.12.4, які забезпечують новий вбудований розумний альбом, що містить усі ваші Live Photos. Просто перейдіть до подання " Альбоми " та прокрутіть униз до " Живих фотографій" прямо під " Селфі" .


3
Ви можете використовувати ярлик cmd + d, щоб уникнути правого клацання на кожній фотографії, яку ви хочете мати лише як і раніше. Також дратує те, що Photos не запитує вас, чи хочете ви просто зображення, коли ви вимикаєте живу фотографію в режимі редактора.
Маркус Рудель

1
Зауважте, що зображення буде дублюватися як JPEG, а не HEIF, і буде займати приблизно вдвічі більше місця на диску, ніж оригінальна фотографія в реальному часі (відповідно до панелі Get Info).
frin

@frin Вау, це просто божевілля. Це майже так, як Apple хоче поповнити ваш пристрій
Фредерік Кальмар

Спасибі! Хоча цей метод технічно буде працювати, він створить дублікат із поточною позначкою часу (хоча про місце розташування не знаю). Він буде доданий до кінця всіх фотографій.
синтомат

1

Ви можете видалити частину живої фотографії, перейшовши в режим редагування живого зображення. Якщо натиснути символ фотографії в прямому ефірі, він вимкне його та видалить частину фотографії в реальному часі.


2
Якщо натиснути символ фотографії в прямому ефірі, буде просто приховано живу фотографію в додатку "Фото", але фактичний файл не буде видалений і все одно витрачає на ваш телефон непомірну кількість місця. Надзвичайно дратує.

@benlee, на жаль, ти маєш рацію ... пряму фотографію просто приховано і її можна повторно відредагувати так само.
до

1

У App Store є додаток під назвою Lean, який робить саме те, що ви просите. Я сам не користувався цим, але він рекомендується від CNET --- http://www.cnet.com/how-to/this-free-app-helps-eliminate-the-live-photos-you- dont-want / --- і це безкоштовно, тому варто зняти.

Для швидких результатів можна просто зробити знімок екрана (натиснути замок і кнопку додому) зображення та видалити оригінальну фотографію Live.

Однак, коли я імпортував кілька фотографій Live Live, я взяв на iPhone 6S фотографії на своєму MacBook Pro, мені дали звичайну фотографію, і окремо те, що здавалося Live Photo, окремо.


9
Екран на 6s плюс дає лише 2 мегапікселі, що значно менше, ніж робить камера. Таким чином, ви втратите багато роздільної здатності таким чином.
nohillside

Про останній абзац: Фотографії Yosemite не підтримують Live Photos, тому фотографії та відео відображаються окремо. Фотографії El Capitan підтримує їх, щоб вони приєдналися.
fregante

1

Ви можете видалити частину відео, відредагувавши фотографію на пристрої iOS. Переглядаючи пряму фотографію, натисніть Редагувати, а потім внесіть налаштування. Я виявив, що будь-які зміни, внесені за допомогою інструментів, підкажуть сповіщення, повідомляючи про те, що будь-які внесені зміни видалять частину відео. З іншого боку, використання "чарівної палички" для автоматичної оптимізації фотографії не видалить відео.1

Просто відкрийте свою фотографію в реальному часі на фотографії, торкніться спільного доступу, а потім дублюйте та виберіть "копіювати як нерухоме зображення". Потім просто видаліть оригінальну живу фотографію.


1

Оскільки розмір частки зображення в прямому ефірі (звук та кадри), як правило, вдвічі перевищує розмір нерухомого. На iOS 10 функція редагування на iOS лише приховує дані та не знімає та не звільняє простір.

  • iPhone 6s та 6s Plus знімає 4032 x 3024 в пейзажі
  • В середньому 10 нерухомих зображень - 1,95 Мб
  • Середній розмір 10 відповідних відео в прямому ефірі становить 3,67 Мб - це враховує частину звуку та руху даних.

Ви також можете легко зняти відео, підключивши будь-який телефон до програми Photos v 11.1, і ви побачите як "традиційну нерухому" фотографію, так і пов'язаний з ними відеофайл для імпорту.


Це неправильно. доступна можливість видалити пряму частину живої фотографії,
до

@pre приголомшливо! Чи є у вас знімок екрана, яким ви могли б поділитися, щоб показати контроль у дії? Я не впевнений, що зможу виміряти будь-яку економію, переключивши лише iOS.
bmike

1
@Pre , цей параметр приховує лише Live Photo; насправді ви можете натиснути її ще раз, щоб знову ввімкнути її.
fregante

0

На Yosemite Photos.app відображається частина відео окремо від JPEG-порції *. Ви можете видалити відеоролик, в моєму тестуванні залишилася частина JPEG. Видалена частина відео відображається у розділі "Показати нещодавно видалене", а при постійному видаленні ("Видалити все") JPEG зберігається.

  • Моя дружина випадково повернула Live Photo, тому мені довелося видалити сотні відео. Для деяких я не бачу очікуваного окремого відео, хоча вона хоч і робила фотографії.

0

Найпростіший спосіб досягти цього - ввімкнути My Photo Stream у налаштуваннях iCloud Photos, оскільки він знімає відео з усіх фотографій у прямому ефірі під час перегляду у "My Photo Stream".

Якщо ваш пристрій синхронізовано з Mac OS / X Photos, то він також має [несподіваний] вплив на не збереження відео-частини живих фотографій - тож він збереже лише нерухоме зображення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.