Обробка відео через iMovie збільшує розмір файлу на 70 разів


12

Це просто моя цікавість. Я на екрані записав ~ 5 годин відео, використовуючи Quicktime, розбившись приблизно на 10-20 хвилин. Папка, в яку я зберегла їх, становить 4,73 ГБ.
Папка 4.73GB
Однак, коли я з'єдную ці відео разом із iMovie, додаю близько 5 назв та намагаюся експортувати файл найкращої якості, він оцінює 332 ГБ!
332 ГБ iMovie Best Estimate
Наступний крок вниз набагато краще, але все-таки майже в 10 разів більший за 45,4 ГБ.
45.4 Висока оцінка iMovie
Навіть низька якість все ж на 3 рази більше, ніж оригінальні файли

Звідки беруться всі ці додаткові дані?

EDIT : Навіть більш дивні, мої записи на екрані не містять аудіоданих, і я не додав жодного, тому чому він все ще великий при експорті аудіо? Тільки аудіо


Використовуйте меню Файл -> Надіслати, щоб зберегти файл у mpeg4. Ви використовуєте неспресовані або майже нестиснені формати.
mspasov

@mspasov Немає можливості зберігати у файлі Mpeg4, і це все одно зберігається за замовчуванням: imgur.com/a/mCFLO
CraftedCart

Відповіді:


8

Ви ненароком побрели в мутне царство відеокодеків.

Екранна запис, яку ви зробили за допомогою Quicktime, спочатку зберігалася за допомогою надзвичайно ефективного алгоритму стиснення H.264.

H.264 - кодек, оптимізований для розповсюдження відео. Він призначений для зберігання відео з використанням мінімально можливої ​​кількості даних за рахунок використання великої кількості процесорного часу для кодування або декодування.

Якщо у вас ~ 5 годин відео з 4,73 ГБ даних, це потрібно закодувати на ~ 2,1 Мбіт в секунду. Це надзвичайно ефективне стиснення! (для порівняння, DVD-диски стандартної чіткості рідко пакують більше 4 годин відео на 7 Гб місця). Ця ефективність обумовлена ​​h.264 і тим, що, на відміну від звичайних відеоматеріалів, у екранах не дуже багато змін між кадрами.

iMovie оптимізовано для роботи з відео, а не на екрані, тому параметри виводу налаштовані на це.

  • ProRes - це алгоритм, близький до стиснення, оптимізований для редагування відео (обчислювально легкий для декомпресії та прочищення за рахунок великої кількості дискового простору).

  • Висока, буде компресія H.264 зі швидкістю 20 Мбіт / с, це розумна швидкість передачі даних з високою якістю HD-відео.

Опція звуку. AIFF - це нестиснений аудіо формат. Таким чином, він буде використовувати однаковий обсяг даних незалежно від вмісту; навіть якщо запис на екрані не має звуку, він все одно збереже 5 годин * 44,1 тисячі нулів.


У будь-якому випадку, щоб обійти це? Як і потрібно вирізати кілька кадрів посередині запису, але це робити через iMovie збільшує розмір у 10 разів.
Дай
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.