Пошта iPhone з використанням 700 Мб без акаунтів


2

Намагаючись очистити місце на своєму iPhone, я видалив усі облікові записи електронної пошти, оскільки Mail використовував понад 700 Мбіт. Я очікував, що це також очистить зайвий простір, який використовує Mail, але це не торкнулося - Mail все ще використовує понад 700Mb. Я вимикав і знову вмикався кілька разів, і кілька разів намагався повторно додати та видалити обліковий запис, але Mail все ще використовує багато місця.

У когось є ідеї, як це почистити?


Дуже дивно. Навіть якщо мій обліковий запис електронної пошти пов'язаний, пошта та її дані займають лише 3,3 Мб.
RedEagle2000

Це IMAP чи POP? Ви спорожняли сміття?
Tetsujin

Це був обліковий запис google. Я не можу потрапити у смітник, оскільки я видалив обліковий запис. Після повернення облікового запису відображається порожній список, поки він не може завантажити електронні листи з сервера.
Citizenmatt

Відповіді:


1

Схоже, я відповів на ряд питань саме цим рішенням, але давайте знову.

Часто процес резервного копіювання, витирання та відновлення очистить суглоб, який все ще сидить навколо, у досить непрозорій файловій системі IOS. Я не знаю чому, але це працює:

  1. Резервне копіювання: Підключіть iPhone до комп'ютера та зробіть резервну копію вручну на цьому комп’ютері. Захист паролем резервної копії, щоб не потрібно було вводити паролі повторно.
  2. Протріть: Після хорошої резервної копії зайдіть в iPhone> Налаштування> Загальне> скидання> Стерти весь вміст та налаштування. І нехай це робить свою справу.
  3. Відновлення. Після того як телефон перезавантажиться і чекає на екрані привітання, підключіть його назад до комп'ютера та відновіть його із резервної копії, яку ви тільки що зробили.

У 9 разів з 10 все незрозуміле використання місця в телефоні відпадає, і ви отримаєте свій простір.


Захист паролем резервної копії також дозволить створити резервну копію даних про здоров'я: support.apple.com/en-us/HT205220
SilverWolf
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.