iCloud Notes не синхронізується


4

Я використовую додаток Notes для того, щоб робити нотатки на своєму iPhone 5s вже багато років, але останнім часом я хотів би зробити ці нотатки доступними на моєму iMac та Nexus 7 Tablet.

Щоб синхронізувати їх із хмарою, я додав Notes для синхронізації на своєму телефоні та перемістив усі мої локальні нотатки через обліковий запис iCloud. Здається, все працює, і якщо я ввійду в свій акаунт iCloud через веб-браузер, нотатки з’являються в Інтернеті. Але нотатки не синхронізуються з додатком Notes на моєму iMac або Nexus 7 (запуск програми «Блокнот»).

Я намагався ввімкнути / вимкнути додаток Notes на iMac та програму Notepad на Nexus 7. Закриття / відкриття програми. Перезапуск обох пристроїв. Здається, нічого не працює.

Чи є якесь вирішення цього питання, якого я відсутній, або синхронізація iCloud Notes якось порушена.

Я запускаю останню OSX (10.10.5) і запізнюється на IOS (9.0.1).

Убік: Я намагався використати синхронізацію Google Notes як альтернативу, але версія OSX Notes від Notes не грає добре з двофакторним auth Google.

Оновлення: У мене є примітка, створена перед оновленням, яке успішно синхронізувалося з моїм iMac та Nexus 7 перед оновленням приміток на моєму iPhone. Як тест, я щойно змінив його на Nexus 7, і він успішно синхронізував ноту на моєму iMac, але не оновив нотатку на моєму iPhone.

Схоже, iPhone успішно використовує останню версію, яка зв’язується з моїм обліковим записом iCloud, але мої iMac та Nexus 7 працюють зі старою версією, яка не відображається на моєму акаунті iCloud. WTF.


У мене таке саме питання. Я вийшов з iCloud на всіх своїх пристроях, на всіх останніх ОС та iOS. Все синхронізується, але iPhone 6s цього не робить.

@SameProb Перевірте дані приміток на своєму телефоні / робочому столі та дані на iCloud. Ви на 100% позитивні, що використовуєте IOS 9 та OSX El Capitan?
Еван Плейс

Так, WTF ... Я не хочу оновлюватись до OSX El Capitan. Я вже оновлювався до Yosemite в своєму iMac (попередньо оновлений до Mountain Lion від Snow Leopard) і відчував багато проблем із продуктивністю. Чому такий простий додаток, як цей, створює стільки проблем? Давай ...
nephewtom

Відповіді:


3

Моя порада - вийти зі свого облікового запису iCloud на своєму iPhone та iMac (або принаймні перейти в Налаштування системи на Mac та вимкнути Нотатки). Потім, оскільки все є у версії Notes iCloud.com, видаліть нотатки зі свого комп’ютера та телефону. Коли це буде зроблено, увійдіть назад або повторно активуйте Notes, і всі вони повинні синхронізуватися.

Я ніколи не займався Nexus особисто чи професійно, але, напевно, я б сказав видалити та повторно завантажити додаток, який ви використовуєте, щоб правильно його синхронізувати.


Хоча це і не виправило мого конкретного випадку використання, це повинно вирішити більшість проблем, коли конфлікти версій OSX / IOS не є причиною.
Еван Плейс

Вихід / вхід в iCloud на моєму телефоні вирішив проблему синхронізації нотаток.
BentheFolker

Нотатки відстійні, я все зробив - вийшов з iOSes, OSXes, очистити всі нотатки в iCloud, але він все ще не синхронізується. :(
Tien Do

Як видалити нотатки з комп'ютера? Я вимкнув «Примітки» в системних налаштуваннях, і як тільки перезапустив, примітки не було показано. Але коли знову ввімкнувся в системних налаштуваннях, у мене виникла та сама проблема несинхронізації. Будь-який натяк?
nephewtom

4

Оновлення OSX до El Capitan вирішило проблему.

Оновлення:

Просто для уточнення. Проблема почалася, коли я оновив свій iPhone до останньої версії (тобто IOS9). З'явилося повідомлення про те, що мої iMac також повинні бути оновлені до IOS9, щоб залишатися сумісними, що, швидше за все, є помилкою, оскільки мій iMac не працює IOS (тобто повинен був сказати OSX 10.11 El Capitan).

У той час, коли я писав це питання, я не знав, що OSX тільки що випустила нову версію.

З того, що я можу сказати, Notes.app отримав великий ремонт в останній IOS / OSX. Схоже, вони на військовій стежці вбивати та замінювати Еверноте. Так чи інакше, нові функції недоступні в старих версіях.

Схоже, їх стратегія синхронізації полягає у продовженні синхронізації старої версії приміток між пристроями, але (зрештою) скоротити підтримку iCloud.com.


Я б назвав це «чапуза» іспанською мовою. Думаю, що переклад англійською мовою - це робота, яка ...
nephewtom
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.