Користувач Mac підключення до сервера Exchange


0

Я давній користувач Mac, і світ Microsoft Exchange мені абсолютно чужий. У моїй школі я маю обліковий запис на сервері обміну, де я маю кілька років теми електронної пошти ... Оскільки мій останній семестр закінчується, я намагаюся архівувати історію електронної пошти протягом своєї академічної кар’єри там. Мені потрібно якось отримати копії папок "Вхідні" та "Вихідні" на мій комп'ютер. Чи є сценарій, який я можу виконати, щоб передати їх усім собі чи чомусь? який найкращий спосіб перейти до історії моєї пошти до мого Mac?


Майте на увазі, що відповіді тут зосереджуватимуться на речах Mac (а не на тому, як експортувати з Microsoft Exchange, наприклад).
nohillside

1
Як ви зараз отримуєте доступ до своєї електронної пошти? Пошта на Mac може легко підключатися до облікових записів Exchange, а потім ви можете зберегти або експортувати свої електронні листи звідти.
Ліццан

@Lizzan: Насправді я можу отримати доступ до обміну з мого пристрою iOS, що чудово. і навіть у мене є копії мого INBOX. однак мої поштові скриньки (листи, що надсилаються через сервер обміну) відсутні у моїй колекції. Як я можу отримати їх копії?
кент

@patrix: де я б запитав, як експортувати з Exchange?
кент

@kent У вас немає папки "Надіслано" у вашому обліковому записі?
Ліццан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.