Функції iOS 9 не працюють в iPad mini


2

У мене є старий iPad mini і оновлено його до iOS 9. Однак, функції не працюють, такі як Siri пропозиції і малювання в додаток відзначає. Чи може хтось пояснити засіб або що з компанією Apple? Дякую.

Я не буду скидати систему, як я вже зробив. Можливо, 9,1 бета буде працювати.

Відповіді:


3

Apple підтримувала підтримку всіх пристроїв iOS 8 в iOS 9, але це означало, що деякі пристрої не могли повністю підтримати деякі нові функції. Якщо це перше покоління iPad mini у вас є, малювання в Notes не підтримується. Підтримка починається з iPad mini 2.

Я не бачив нічого про підтримку Siri Suggestion. Можна переконатися, що ваш пристрій підтримується, а підказки Siri увімкнуто під налаштуваннями & gt; Загальні & gt; Spotlight Search. Якщо підтримується Siri Suggestions, слід виконати перемикання.


@ codeSwift4Life Я знаю, що пропозиції Siri не підтримуються на iPhone 4S.
RedEagle2000

Apple є таким середнім. Я не розумію.
juniorRubyist

Це природа технології в цілому. Старі апаратні засоби не завжди можуть підтримувати нові функції.
Tom Parker

1

Нова функція Notes не доступна для міні-1. З посібника користувача iPad.

"Примітка: функція креслення доступна з оновленими примітками на iPad (4-го покоління), iPad Air (всі моделі), а також iPad mini 2 і пізніших.


Ого. Apple дуже дурна. IPad - це iPad, який би старий. = (
juniorRubyist

Оригінальний iPad Mini має суттєво різні апаратні засоби для нових моделей - для початку він має тільки 32-розрядний процесор, а всі більш пізні моделі мають 64-розрядний процесор. Ескіз вимагає швидкого обладнання, щоб уникнути подразнення вхідного запізню, і 32-розрядний міні-імовірно просто не достатньо швидкий.
calum_b
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.