Чи є сучасні фронталі rsync або подібні для OSX?


10

Для роботи в якості медіа-професіонала я використовую rsync frontend arrsync для створення резервної роботи, оскільки машина часу не має потрібних мені функцій. Arrsync, однак, не розроблявся вже деякий час, і мені було цікаво, чи хтось знає про гідну альтернативу.

Зокрема, мені потрібно щось із функцією "однонаправленого злиття" arrsync, яка в основному просто додає нові файли або перезаписує старі файли з новішими версіями на мої резервні жорсткі диски. Це дозволяє мені видаляти проекти зі свого комп’ютера, мені не потрібно негайно, щоб заощадити місце, але все ж зберігаю їх у резервній копії. Іншими словами, функція створює не просто знімок, а постійно зростаючу колекцію всіх моїх минулих проектів.

Мені також потрібно щось із зручним і зрозумілим інтерфейсом користувача. Я розумію, що можу створити спеціальні сценарії для rsync, але в моєму кабінеті є й інші менш грамотні люди, які також покладаються на цю програму. Я також спробував просто скопіювати речі за допомогою Finder, але це стає неймовірно стомлюючим, навіть при деяких розумніших можливостях копіювання OSX, оскільки структури каталогів можуть бути досить складними.

Вибачте, це вже досить давно (я розумію, що у мене є деякі неприємні конкретні потреби!) Хто-небудь знає про програму, будь то окремий фронтал rsync, який має ці функції та є досить сучасним? Ура!

Відповіді:


4

Я думаю, що Carbon Copy Cloner 4 зробив би трюк тут.

Його головна продажна точка полягає в тому, що він створює резервні копії, але також може копіювати папки з даними.

Якщо я правильно розумію, еквівалент функції злиття Arrsync буде функцією CCC "SafetyNet", при цьому "Архів чорнобривців у SafetyNet, коли:" встановлено на Ніколи.

(Відредаговано :) Я думаю, що найближчим еквівалентом функції "однонаправленого злиття" Arrsync буде:

  • використовувати розширені налаштування
  • встановіть "SafetyNet" на "Не видаляти нічого"
  • встановіть "Обрізку SafetyNet" ніколи.

З http://bombich.com/kb/ccc4/release-notes

Вуглецева копія Cloner 4.0.2

... Коли вказано параметр «Не видаляти нічого» Advanced SecurityNet, старіші версії модифікованих елементів не видаляються, вони переміщуються в SafetyNet. Обрізка SafetyNet тепер доступна для завдань, налаштованих за допомогою цієї опції.

Тож якщо я правильно розумію (для цього знадобиться тестування!), Це додасть нові файли в резервну копію, помістить нові версії змінених файлів і перемістить застарілі версії в папку SafetyNet, де їх можна видалити. Я думаю, що це досягає "постійно зростаючої колекції всіх моїх минулих проектів".

CCC закликає rsync виконати фактичну роботу , тому це швидко. Ви можете вважати це "самостійним", оскільки він не дає доступу до всіх параметрів rsync.

Я думаю, що інтерфейс користувача в новій версії 4 чудовий.

Існує 30-денний суд.


1
Наскільки мені відомо, CCC не пропонує функції "однонаправленого злиття" (ні доступу до rsyncфункціональності як такої).
nohillside

1
@patrix Дякую Я трохи уважніше переглянув параметри CCC та вніс кілька змін для уточнення.
Ешлі

1

Для цього я використовую iBackup - зараз я його використовую для клонування певних папок на зовнішній диск за графіком, але я використовував його так само, як ви описуєте. Це просто gui для rsyncта dittoі має деякий доступ до більш вдосконалених комутаторів


1

Ви повинні перевірити DropSync!
Я думаю, це робить саме те, що ти шукаєш.

Також я б сказав, що це здається, що вам можуть знадобитися 2 програми.
Можливо, використовуйте DropSync, щоб виконати синхронізацію вашої "робочої копії",
потім додаток для резервного копіювання, щоб зробити резервні копії.
Безсоромний штекер, оскільки ви сказали простий інтерфейс користувача:
Backaroo робить резервні копії:
http://bonhardcomputing.com/backaroo/
і Truck - це простий графічний інтерфейс rsync для передачі даних за допомогою rsync: http://bonhardcomputing.com/truck/


0

Спробуйте Chronosync - http://econtechnologies.com/chronosync.html

Я не впевнений, що знаходиться під кришкою, але це дуже просто, стабільно і добре працює для ваших заявлених потреб. Я використовую його в середовищі фотозйомки, де я знімаю, скажімо, 1000 фотографій на внутрішній диск, синхронізую його до двох зовнішніх накопичувачів, а потім синхронізую під час редагування (1000 зображень стає 387 ...)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.